American Horror Story Kdo se ubytuje v Hotelu?

Kdo se ubytuje v Hotelu?

Kdo se ubytuje v Hotelu?

Produkce páté řady sice ještě nezačala, ale začínají se objevovat novinky ohledně obsazení. Staří známí však zatím potvrzeni nebyli. Koho tedy v Hotelu uvidíme?


10 1
20.3.2015

Je sice ještě brzy dělat nějaké větší závěry, takže zůstaneme jen u přehledů, ale Ryan Murphy zatím nepotvrdil návrat žádného staršího účastníka AHS, naopak už víme, že v Hotelu se zcela jistě neubytuje Jessice Lange a otazník je i nad dalšími herci a herečkami.

Prozatím bylo pro pátou řadu potvrzeno pět představitelů:


Herec / herečka Murder House Asylum Coven Freak Show
Lady Gaga X X X X
Matt Bomer X X X Andy
Cheyenne Jackson X X X X
Wes Bentley X X X Mordrake
Chloe Sevigny X Shelley X X

(Tabulka značí účast herců v předchozích řadách)

Jak vidíte jde především o nové neokoukané tváře, co se AHS týče. Matt Bomer a Wes Bentley se sice objevili již ve čtvrté řadě, ale do děje zasáhli jen velmi krátce a to především Matt Bomer. Prozatím zcela nejvíce do děje zasáhla Chloe Sevigny ve druhé řadě seriálu.

Co se týče starých známých, tak Ryan Murphy mlčí a i sami herci nechtějí nic prozradit. Nedávno se magazín E! ptal několika herců z předchozích řad, jestli se objeví i v řadě páté a nikdo z dotázaných neodpověděl kladně (ale ani záporně). Mezi dotazovanými byli: Denis O'Hare, Michael Chiklis, Finn Wittrock, Evan Peters, Sarah Paulson a Kathy Bates.

Všichni čekají, až na oficiální vyjádření Ryana Murphyho, které však nepřichází. Můžeme předpokládat, že účast Sarah Paulson je nahnutá, protože bude natáčet American Crime Story, které se má na FX vysílat od roku 2016 a teoreticky by mohlo navázat na konec páté řady AHS. Tím by se mohlo natáčení obou seriálů křížit. Stejně tak se v páté řadě nejspíš neobjeví je Emma Roberts, která se upsala Scream Queens.

Milovníci Zacharyho Quinta se jeho návratu nejspíš nedočkají, protože má plno práce s přípravami na další Star Trek film, objevit by se mohl jen na skok. Napnutí musí zůstat i fanoušci Lily Rabe, protože The Whispers se teprve chystá na obrazovky a samotná Lily Rabe se tedy teprve dozví, jak na tom bude či nebude s časem. Mnozí by také opět rádi viděli zpět Taissu Farmigu, které se v současné době věnuje především filmům, zrovna natáčí L.A. Crime, což by ale do začátku léta měla stihnout. Zapláčou nejspíš i fanoušci Dylana McDermotta, který se upsal seriálu Stalker, seriál sice ještě nezískal druhou řadu, ale pravděpodobně ji získá. Značně plný program má i herečka Kathy Bates. Nedávno znovu projevila zájem o návrat herečka Connie Britton, kterou si můžete pamatovat z první řady, kde hrála Vivien, na druhou stranu i Briton bude hrát v American Crime Story.

V úvahu připadá samozřejmě návrat Frances Conroy, která se série drží již od první řady a ani Denis O'Hare nemá přehršel jiných závazků. Milovnice Evana Peterse by neměly věšet hlavy, protože i on má velmi reálnou šanci na návrat, ač by se měl začít věnovat přípravám na své účinkování ve filmu X-Men: Apocalypse. Vrátit by se mohly herečky Gabourey Sidibe a Angela Bassett

Ryan Murphy jde na to každý rok jinak, zatímco loni jsme již věděli, že seriálové stálice se vrátí, letos zatím nebyl potvrzen nikdo a osazenstvo se nám tak rozutíká do jiných (ač Murphyových) projektů. Pátou řadu by tak mohlo tvořit velké množství nových tváří, což by nemuselo být špatné. Otázkou však zůstává, bez koho si AHS opravdu neumíte představit?

Diskuze /12

Slejhy

Bez koho si AHS nedokážu představit je Jessica Lange, takže u ostatních je mi to tak nějak jedno. Ještě možná Evan Peters.

#3 gladiator992 #9 Verry
20.3.2015 | 15:28:58
Serial.Lover

Jak kolem toho nikdo nechceš nic říct :D Určitě mě potěšil příval nových mužských (a sexy) postav :D

20.3.2015 | 15:58:52
gladiator992

#1 Slejhy: Asi tak… Najlepšia bola… fakt škoda že nebude v 5.seríi

20.3.2015 | 16:17:21
Blondqueen

Bez Evana by to nebylo ono…:/ Ale bude mi tam chybět Jessica a doufám že tam bude Taissa:3

20.3.2015 | 17:29:54
Vendiii

Myslím, že budu jednou z mála, komu nevadí, že Jessica v páté řadě nebude, no, budiž. :) Pěkně mě rozčiluje, jak kolem všeho mlží, ale na druhou stranu je to zase docela fajn:) schovat si nějaké překvapení. Každopádně DOUFÁM, že se vrátí Finn, protože to, co ukázal jako Dandy.. wow! No, a samozřejmě Evan :)

20.3.2015 | 20:28:48
paveltoman

bez Jessici Lange a Sarah Paulson :)

20.3.2015 | 21:42:36
Serials.

Jsem nadšená z obsazení Matta Bomera! :3 Ale dost mě štve, že se v páté řadě neobjeví Jessica :( Každopádně bych si moc přála obsazení Sarah a Evana, mých nejoblíbenějších herců AHS :)

21.3.2015 | 11:51:27
FaithZombie

Určitě si nedovedu přestavit AHS bez Evana. Když už tam nebude Jessica tak snad alespoň on :) A taky vážně doufám že se vrátí Taissa a Finn Wittrock :)

21.3.2015 | 14:20:26
Verry

#1 Slejhy: máš recht

21.3.2015 | 21:16:08
Tatko-Šmolko

Jednoznačne si AHS neviem prestaviť bez Sarah !!! A možno ešte bez Evana. Čo sa týka toho videa prišlo mi to tak že už všetci vedia ako to s nimi v ďalšej sérií bude vyzerať (či sa v nej objavia, či nie) len kým to Murphy officiálne nevyšle do sveta, tak musia zaryto mlčať :) Ja už z tohto nemám dobrý pocit AHS bez Jess, AHS bez stálych hercov a AHS s Lady Gaga ?? No aspoň tomu dám šancu.

21.3.2015 | 22:52:17
AnčaK

Je pravda, že už sem si za ty čtyři série zvykla na ty známý tváře, ale pokud Ryan Murphy nezklame příběhem, tak to snad bude pořád starý dobrý American Horror Story, i bez Jessici :)

25.3.2015 | 18:40:47
Tatko-Šmolko

Na jednej stránke som čítal že aj Denis je oficiálne potvrdený je to pravda ?

26.3.2015 | 17:35:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás