American Horror Story Kdy se dočkáme dalších řad na Primě?

Kdy se dočkáme dalších řad na Primě?

Kdy se dočkáme dalších řad na Primě?

Dostali jste možnost zeptat se FTV Primy na cokoliv a vy jste se zeptali i na to, kdy se dočkáme další řady AHS na Prima Cool?


2 0
24.10.2013

Je to již téměř měsíc, kdy jsme vám umožnili, položit televizi Prima jakoukoliv otázku. Otázek padlo několik a některé opravdu zajímavé.

Nás však nejvíce zajímají ty otázky ohledně American Horror Story, takže si je pojďme připomenout.


Z první části odpovědí na vaše otázky vypíchneme jeden dotaz:

vojtamkv: Dobrý den, já se chci zeptat, kdy ce chystáte odvysílat druhou řadu American horror story, druhou sezónu Pomsty a jaké žhavé seriálové novinky připravujete? Děkuji …
Zdenka Chrzová: Dobrý den, American Horror Story S02 připravujeme na únor, Pomsta zatím v plánu není. Z těch úplně žhavých novinek toho moc prozrazovat nemůžu, ale z těch méně žhavých už můžu pustit Hannibala, Da Vinci´s Demons a ještě třeba Beauty and the Beast. Dále připravujeme ještě na letošek z těch starších Touch a Transporter.

Pokud tedy čtete pozorně, tak už víte, že druhou řadu AHS pránuje Prima na únor. Jenomže to není všechno…

Ve druhé části odpovědí na vaše otázky se znovu objevuje otázka, kdy Prima bude vysílat druhou řadu AHS, odpověď je v tomto případě ještě o něco zajímavější.

Zdenka Chrzová:Dobrý den, taky už několikrát padla i odpověď! Máme nejen AHS S02, ale i AHS S03. Druhou řadu připravujeme na únor, a pokud nám distributor uvolní hned práva i na S03, chceme pokračovat bez přerušení. Ale to je ještě daleko.

Sumasumárum. FTV Prima vlastní práva nejen na druhou řadu AHS, ale i na třetí řadu, která se právě vysílá v USA. Druhou řadu plánuje Prima na únor a hned po skončení druhé řady bychom se měli dočkat řady třetí.

Snad následující dvě řady budou mít na Prima Cool mnohem větší úspěch než řada první a seriál tak budeme na Primě vídat i v budoucnu.

Diskuze /5

unchained

Podle mého tento seriál nemůže být na Primě tak úspěšný, jako je na českém internetu, protože my ho známe v originále a Prima zatím povrzala snad každý dabing, na který sáhla. Dabing je v případě znalosti originálu hrob sám o sobě, natož když se zmrší. Stačí to překontrolovat na Futuramě, Big Bangu, Scrubs, nebo HIMYM. Já vím, že se spousta lidí vymlouvá, že nezvládá číst titulky, ale teď už se titulkováním nějakou dobu živím a zadavatelé vyžadují zkracování někdy až „nesmyslné“, takže bych se hodně divila, kdyby někdo u oficiálních titulků nestíhal číst a užít si film/seriál.

překladatel
24.10.2013 | 17:11:09
lilith23

ja som s dabingom konkrétne pri AHS problém nemala. Mne sa páčil aj výber dabérov aj repliky, boli dosť presné, samozrejme aby sa to stíhalo niektoré sa upravovali, ale to nie sú veci za ktoré by sa muselo strielať.

24.10.2013 | 21:54:38
vojtamkv

Originál je originál. Navíc si stále piluji angličtinu. Bez titulek bych pobral tak 75%. A jsem moc rád, že AHS překládá právě Mirka. Už na druhé sezóně odvedla vynikající práci. Tím to jí děkuji :-D

24.10.2013 | 23:02:59
1Bobesh1

Podle mě to není problém dabingu, ale námětu… Dovolím si tvrdit, že AHS by v USA na FOXu taky pohořelo. FX je placená stanice a koukají na ní lidi, protože chtějí vidět něco extra. Bohužel na Primě se moc nedaří ani dalším super americkým hitovkám jako The Walking Dead… což jen potvrzuje, co píšu. Hlavně koho ten seriál zajímá už ho má zkouklej a většina lidí si to prostě znovu nepustí nebo dá přednost něčemu, co ještě neviděla…

admin
25.10.2013 | 11:25:23
#V#V

Když už budou vysílat další dvě série, tak by aspoň mohli zařadit do programu i originální verzi. Jak tomu bylo např. u HIMYM nebo TBBT.

31.10.2013 | 9:38:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Nové postavy

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás