American Horror Story Osazenstvo páté řady se opět rozrůstá

Osazenstvo páté řady se opět rozrůstá

Osazenstvo páté řady se opět rozrůstá

S blížící se premiérou se Ryan Murphy pochlubil s dalšími novými úlovky pro pátou řadu. Koho dalšího v seriálu letos uvidíme?


20 0
10.8.2015

Celkově v osmi epizodách by se měl objevit nováček Richard T. Jones , který má za sebou řadu menších rolí v nemalém množství seriálů. Znají ho třeba fanoušci Hawaii Five-0 či nové Nikity.Hotelu si zahraje detektiva Hahn, který řeší vraždy. DEtektiv z oddělení vražd však pro náš oblíbený seriál není žádné překvapení.

Ryan Murphy vsází na nové neokoukané tváře. Další herečku jsme v AHS také ještě neviděli. Helena Mattsson si zahraje postavou jménem Agatha. Helenu znají fanoušci seriálu 666 Park Avenue či Mistresses (US).


Internetem se také nese zpráva, že by se v páté řadě mohl objevit i herec Darren Criss, jehož znají příznivci Glee. Darren by měl hrát Justina, který se objeví v haloweenské epizodě.

No a posledním potvrzeným nováčkem pro pátou řadu je herečka Madchen Amick. Ta je známá díky své roli v seriálu Twin Peaks.

Foto: ABC

Diskuze /13

Fifipek

Helenka je fajn :)

10.8.2015 | 20:24:47
1Bobesh1

Helena by si mohla zahrát podobnou roli jako v 666 :) Vůbec bych se nezlobil…

#3 Fifipek
admin
10.8.2015 | 20:29:31
Fifipek

#2 1Bobesh1: Je pravda, že bývá obsazovaná do rolí pěkných mrch :D Ale v Nikitě byla její postava dobrá :)

10.8.2015 | 20:32:59
Shopping girl

Madchen je suprová, těším se…

10.8.2015 | 21:22:25
Foxley

Tak to vypadá zajímavě :D A už taky byly zveřejněny malé popisy postav a další jména :) lehce spoilerové. ! http://tvline.com/…ce-spoilers/

redaktor
10.8.2015 | 22:36:45
mrkva08

Spousta postav… celkem se bojím, aby to nedopadlo jako Freak Show, kdy bylo hodně postav, ale ani jedna více méně hlavní !

11.8.2015 | 10:26:29
Sendy

Mě zajímá jak si povede Darren jinak než v Glee :)

11.8.2015 | 20:11:10
Day24

Hm, Darren zní docela zajímavě.. :) :D i když se bojím toho, kolik herců už tam je..přijde mi to až moc :D nevím, asi jsem moc náročná

#9 Crowley
11.8.2015 | 21:19:35
Crowley

#8 Day24: Mne ani nevadí,že je tam viac obsadených hercov,aspoň tam bude viac krviprelievania.:)

11.8.2015 | 22:13:46
SaDiablo

Snad Darren klapne.

14.8.2015 | 13:55:57
Yontalcar

No, no… celkově mi přijde, že je letos herecké obsazení poměrně slabé. Nováčků je víc než stálých herců a pořád se nemůžu zbavit pocitu, že se Murphymu nepodařilo najít náhradu za Jessicu Lange. Potajmu jsem doufal, že ty neoficiální zvěsti z imdb.com budou alespoň částečně pravdivé, ale jak vidno, byly to jen liché naděje. Přitom Michel Pfeiffer by byla naprosto boží mrcha :-) Stačí jen vzpomenout na Bílý oleandr, kde si zahrála pěkně vyšinutou a manipulující matku :-) K tomu ještě jako bonus mistr Donald Sutherland a bylo by hned zaděláno na perfektní sezónu! …jenomže realita je bohužel jiná :-/ Nezbývá tedy nic jiného než doufat, že AHS ten nával noviců ustojí.

redaktor
14.8.2015 | 14:59:20
lilith23

No ja sa teda nebojím. U mňa hviezdne obsadenie ešte nezaručuje kvalitný seriál či film. Videla som seriály či filmy so skvelým obsadením ale príbehovo a celkovým dojmom nestály za veľa. Oproti tomu sa mi už veľa krát stalo, že neznámi herci odviedli v dobrom príbehu uveriteľné výkony a bola som spokojná. Príkladom bol aj Finn v minulej sérii. Počula som o ňom prvý krát v spojení s AHS a predviedol niečo skvelé v hereckej rovine. Takže ja sa teším. Hlavne nech to má dobrý príbeh, prepletenosť a desivú atmosféru. To je u mňa hlavné.

#13 Yontalcar
17.8.2015 | 22:28:20
Yontalcar

#12 lilith23: Ano, v tom s tebou souhlasím. Hvězdné obsazení ani zdaleka není zárukou kvality samotného filmu/seriálu. A když jsem jej označil jako slabé, nemyslel jsem tím POUZE přemíru noviců, ale mířil jsem tím taky na ono pomyslné prázdné místo, které zbylo po Jessice Lange. Nemá cenu si cokoliv nalhávat. To právě ona byla „vůdčí“ osobností celého hereckého ansáblu. A když jsem se dočetl o přijetí Michel Pfeiffer a Donalda Sutherlanda do AHS Hotel, tak ve mně vzplál plamínek naděje. Ne proto, že se jedná o bůhví jak známé osobnosti, ale jednoduše proto, že oba jsou to kvalitní herci, co už mají něco za sebou a mohli by tak do seriálu vnést nejen své zkušenosti, ale třeba i osobitý pohled na věc.

Ovšem samozřejmě za předpokladu, že chemie mezi herci zafunguje a scénář bude propracovaný s větším důrazem na příběh. Všechno je vzájemně propojené. Opravdu to není jenom o konkrétních jedincích, ale přesto jsem se o těch dvou zmínil právě proto, že ona představa jejich účasti v AHS se mi doopravdy zalíbila. Poměr nováčků, stálých herců a zkušených matadorů by se tím krásně vyrovnal a vrátila by se zpět ona dříve nastolená harmonie. Čímž nechci říct, že by to noví herci nemohli zvládnout, a nebo nedosahovali potřebných kvalit. To ani náhodou! Jen mi tam prostě chybí někdo ze staré dobré školy, víš :-)

Jestli máš zájem, můžeš se sama podívat na seznam herců, kteří by se dle neoficiálních zpráv měli účastnit natáčení AHS Hotel:

http://www.ibtimes.co.in/…-poll-630237

Většina herců z toho seznamu už je oficiálně potvrzena. Takže se víceméně domnívám, že do konce září by měli být oficiální cestou potvrzeni i ostatní herci. Je ale dosti možné, že se autor článku plete a já s ním. Třeba na odhalení dalších herců vůbec nedojde. Ale i kdyby ne, nebudu Hotel hned zatracovat. Počkám si na samotný výsledek a uvidím :-) Můžu tě ale ujistit, že jak ve mně klíčí obavy, tak skoro stejnou měrou potají doufám v to, že se mýlím, a že mi ona parta nováčků vytře zrak. Ani netušíš, jak moc bych za to byl rád ;-)

redaktor
18.8.2015 | 2:01:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz1%
Odhadované dokončení dnes 23:59
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Nové postavy

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás