American Horror Story Ryan Murphy pracuje na další seriálové novince i s Jessicou Lange

Ryan Murphy pracuje na další seriálové novince i s Jessicou Lange

Ryan Murphy pracuje na další seriálové novince i s Jessicou Lange

Ryan Murphy má v poslední době opravdu napilno. Jeho úspěch na u FOXů je opravdu velký a už teď pracuje na další novince.


20 1
10.11.2016

Dnes si posvítíme na samotného tvůrce AHS, který u FOXů zažívá zlaté časy své kariéry. Od dob, kdy mu na FOXu běžel jen seriál Glee uplynulo hodně vody. Teď Ryan Murphy neví, kam se podívat dřív, v současné době má na FOXu tři silné projekty.

AHS si toho asi moc psát nemusíme. Loni Ryan Murphy uvedl na FX American Crime Story, které u diváků bodovalo příběhem o O. J. Simpsonovi, sice si FX dalo s rozhodnutím o obnovení načas, ale nakonec seriál získal druhou řadu, která se právě točí. Druhá řada nám ještě nezačala a už teď se píše o tom, že ve třetí řadě ACS bude hrát Lady Gaga.


Co se Scream Queens týče, tak tenhle seriál stojí především na Emmě Roberts, která na sebe upozornila svými výkony v AHS. Premiéry seriálu sice nedosahují moc vysokých hodnot, ale v kategorii Live-7 seriál boduje a FOX si objednal druhou řadu.

Ryan Murphy nezahálí a už teď pracuje na další seriálové novince – Feud nebolí Svár. V tomto seriálu se podíváme na to, co se skrývalo za zajímavými spory známých.

První řada se už točí a jak titulek článku napovídá, Ryan Murphy opět spolupracuje s Jessicou Lange. Ta totiž kývla na to, že si v seriálu zahraje Joan Crawfod. Její sokyni si zahraje Susan Sarandon a ztvární Bette Davis. Další oznámenou herečkou, která se v seriálu objeví bude Catherine Zeta-Jones (zahraje si Olivii de Havilland) a Ryan Murphy nezapomíná ani na své oblíbenkyně Sarah Paulson a Kathy Bates. Zatím poslední oznámenou posilou byla Alison Wright (The Americans).

První řada seriálu Feud by měla mít 8 epizod a pokud bude mít seriál úspěch, dočkáme se v příštím roce opět nového příběhu jako je tomu u AHS a ACS. Premiéra seriálu Feud zatím nebyla stanovena, ale je plánována na rok 2017.

Ryan Murphy nehodlá být FOXu 100 % věrný, pro novou seriálovou sezónu připravuje mysteriózní drama pro konkurenční stanici NBC – The Triangle. Půjde o seriál na motivy minisérie z roku 2005 se stejnojmenným názvem a posvítíme si v něm na záhadný Bermudský trojúhelník.

Sledujete rádi tvorbu Ryana Murphyho? Který z jeho seriálů máte nejraději?

Foto: FX

Diskuze /1

Maki

Brala bych Jessicu opět v AHS,ale nevý seriál může být zajímavý…no uvidíme.

10.11.2016 | 19:46:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás