Zdroj: FX
@Unchained vám přináší titulky k osmé epizodě Freak Show a jak název napovídá, můžete se těšit na pořádnou krvavou lázeň. Užijte si epizodu a po zhlédnutí ji nezapomeňte ohodnotit.
Napište nám, jak se vám epizoda líbila. Co vás nejvíce překvapilo?
Zdroj: FX
13 sezón | FX | 45 minut
Máme potvrzeno! American Horror Story se vrátí se svou třináctou sezónou, a tvůrce Ryan Murphy už oznámil, kdo se v ní objeví.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Pauza
13 sezón
| FX
| 45 minut
Disney Plus
To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.
Obsazení:Emma Roberts (Anna Victoria Alcott), Kim Kardashian (Siobhan Corbyn), Matt Czuchry (Dex Harding), Michaela Jaé Rodriguez (Nicolette), Juliana Canfield (Talia), Annabelle Dexter-Jones (Sonia Shawcross), Cara Delevingne (Ivy), Russell Tovey (Patrick Read), Joe Mantello (Gino Barelli), Zachary Quinto (Sam), Charlie Carver (Adam Carpenter), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant)
(více)
Diskuze /13
Serial.Lover
Tak rychlé titulky jsem ještě nikde neviděla! Poklona překladatelce a děkuju! :) :)
vojtamkv
Trysko Mirko, velké díky! :)
Tatko-Šmolko
Čo ma najviac prekvapilo ? Asi všetko :) V hlave som mal pri rôznych scenach úplne iný priebeh aký sa tam v skutočnosti odohral. Vážne, pri tejto časti som ústa dokorán otvoril min.4– krát !
Skurut007
Začatek teda nic moc, ale pak se to rozjelo a užas střídal užas. A mám dotaz : Nehrál toho doktora co dělal Else protezy Danny Huston?
#6 unchainedCaroli
Rozhodně kandidát na nejlepší díl této série! Jedno velké překvapení to bylo. :-D Výborný díl. :-)
unchained čestný člen redakce
#4 Skurut007: Bingo. ;)
Nymfa
No páni, půlku dílu jsem viděla s otevřenou pusou. Zápletky v této sérii mi přijdou opravdu geniální a nepředvídatelné, což je v dnešní době kdy je vše okoukané a přehrané zleva zprava opravdu obdivuhodné. Jen tak dál, nemůžu se dočkat příštího dílu. :)
1Bobesh1 admin
Mě zas tahle epizoda teda vůbec nenadchla. Jediné co bylo opravdu povedený, byla pomsta Penny – její proslov Já ještěrčí… si už mohla odpustit. Celé to na mě působí, že jen čekáme na to, kdy se Dandy vypláče a pořádně mu přeskočí, což se vždycky stane a on pak běží za matkou a pláče. Teď si ji zabil, tak jsem zvědavej, co bude dělat mamánek. Jinak zabití Ethel bylo jasné už když vytáhla bouchačku, ale překvapilo mě, že o nohách nevěděla.
Jirkass
Nejhorší série ever! Já chci smrt, krev, vytrhat střeva a uštípnout prsty… tohle je o ničem :( Jsem si mohl pustit Dallas.
#10 DeanmonDeanmon
#9 Jirkass: :D :D tak to se asi díváš na špatnej seriál kámo , ikdyž smrti je tu dost a krvě poměrně taky. ale AHS není o žádných jatkách ..
Skurut007
Vždyť už tam řezali nohy, nůž v oku, lámání vazu, klaunovo řádění co chceš víc.
Matdina
Ano nejhorší serie zatím. Souhlasím. Když si to porovnáte s druhou sérii, tak je to nic. Zatím mě to nudí a čekám, kdy tam bude něco, co mě opravdu překvapí. :)
lilith23
Tak pardón ľudia ale táto séria je rozhodne lepšia ako tretia, to mi nikto nevyhovorí. A označiť ju za najhoršiu? Čo čakáte? Infarkt pri každej epizóde a črevá a vnútornosti všade okolo a vraždy najbizarnejšími spôsobmi? Viem že nemôže sadnúť každému ale ja sa hrdo hlásim proti všetkým ktorým sa nepáči.