American Horror Story
91/100 - 528×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Joe Mantello (Gino Barelli), Russell Tovey (Patrick Read), Charlie Carver (Adam Carpenter), Zachary Quinto (Sam), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant), Sandra Bernhard (Fran), Patti LuPone (Kathy Pizazz), Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir)

Alma Gardner

Alma Gardner

Dcera Harryho a Doris.

Sezóny 1
2021 - 2021

Alma je nadané dítě, které vyniká ve hře na housle. Je tak posedlá tím, být nejlepší, že si vezme drogu, aby se dokázala zlepšit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Malá zákeřná potvora. Hra na housle mě začala otravovat už po pár scénách :D Jak já jí přál, aby na konci svého úspěchu nedosáhla; ta by měla výraz, kdyby místo ní vybrali toho kluka.

webmaster
26.5.2022 | 23:16:10
Jiri007

Almu jsem měl v teto serii nejradši měla takovou schopnost vidět věci ktere jsou pro ni nejlepši a dosahnout toho za každou cenu a ten jeji styl byl fakt perfektni.

redaktor
12.12.2021 | 13:36:32
Tatko-Šmolko

Rozumiem tomu, že ju ľudia nemajú v láske. Ale prakticky ide o najzápornejšiu postavu série doteraz. A spraviť záporáka z malého dievčatka/ dcéry je celkom novinka v AHS universe. Nehovoriac o tom, že mladá herečka podáva úžasný výkon vzhľadom nato, že sa stáva veľmi rýchlo najneobľúbenejšou postavou série.

22.9.2021 | 18:31:18

Stav překladu

Epizoda S12E02: Rockabye

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama