American Housewife (Americká manželka) S03E11: The Things You Do

S03E11: The Things You Do

S03E11: The Things You Do

Gregovo vyžadování toho, že se postará o daně rodiny, dožene Katie k tomu, že vezme záležitosti do svých rukou. Oliver a Anna-Kat mezitím spojují síly, aby se jim podařilo vyhrát populární soutěž v rádiu. Když se Pierce před Taylor vybarví, rodina se semkne a pomůže jí v uskutečnění plánu na omluvu Tripovi.

cz sk
5.2.2019
4 538 000
20 minut

Základní info:

Režie: Rebecca Asher
Scénář: Taylor Hamra

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Peyton Meyer (Trip Windsor), Milo Manheim (Pierce), Luke Mullen (Jason), Aidan Harman (Eric), Todd Sandler (Bernie Glickman),…

Český název: Zlozvyky

Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás