American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

S05E08: Encourage, Discourage

S05E08: Encourage, Discourage

Katie a Tami se spřátelí s J.D., manažerem luxusního hotelu, jehož příslib bezplatných vstupů do hotelových pokojů po celém světě zní lákavě. Avšak Katiiny cestovatelské fantazie se rozplynou, když zjistí, že se J.D. chce stát otcem a že na ni spoléhá, když bude potřebovat rodičovské rady.

cz sk
3.2.2021
2 711 000
21 minut

Základní info:

Režie: Randall Winston
Scénář: Sherry Bilsing-Graham & Ellen Kreamer

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto), Peyton Meyer (Trip Windsor), Logan Pepper (Cooper Bradford), Holly Robinson Peete (Tami Gaines), Jake Choi (J.D.), Chibuikem Uche (Andre), Kyrie McAlpin (Grace Gaines),…


Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama