Andor
88/100 - 69×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

S01E11: Daughter of Ferrix

S01E11: Daughter of Ferrix

Vracíme se zpět na Ferrix, kde se stala strašná událost. Impérium včetně ISB se připravuje na následky této události, dozvídá se o tom i Syril Karn, který podnikává své vlastní kroky. Cassian Andor se po útěku snaží kontaktovat své milé, ale dozví se velice nemilou novinku.

cz sk
16.11.2022
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Lidi musej vědět, co se děje."

1.5.2023 | 21:48:51
Fat Tony

Velmi dobre zvladnuty vesmirny boj a i ked sa jedna o komornejsiu cast, furt si to drzi vysoky standard. A to je vramci Disney+ SW serialov vzacnost

3.12.2022 | 7:49:46
PetyrBaelish

Tento seriál pro mě udělal z Mon Mothmi nejlepší postavu Star Wars. Neskutečné, že po 22 letech co jsem fanouškem je najednou Mon tím nejlepším, co ve Star Wars je. Díl skvělý, nemůžu se dočkat finále a domluveného sňatku.

22.11.2022 | 18:19:37
Gaffík

Trochu se to vychýlilo z kurzu napětí, ale tento díl byl potřeba. Naštěstí jsem vydržel a neusnul. (=

21.11.2022 | 2:08:14
Zargos

Trochu škoda, že útěk z vězení takhle ořízli a co se stalo s ostatními můžeme jen hádat. S Mothmou se to vleče určitě jen proto, aby to následně mohli pořádně osolit. Co mě však od prvního dílu nezískalo, je Ferrix, jak planeta, tak chary, co tam doteď zůstaly. Ostatní skvělé, Luthen, ISB, i takový Syril a jeho matka, z toho kdyby se stal druhý Vader, vůbec se nedivím :)

20.11.2022 | 10:39:44
Smrtihlav

Vynikající

19.11.2022 | 21:08:22
ApolloCZE

No, já jsem nadšen, konečně je tu taky seriál, kde se zabívají problémy normálích lidí, ted teprve vidíme jak imperium dokáže utlačovat.. a to že tam nelítají se světelnými meči, beru jako velké plus, taky to někdo konečně vzal za jiný konec.. nechápu tu nízkou sledovanost, cekam vzdy a hltám další díl

19.11.2022 | 14:22:19
xube

Máme novú obľúbenú lodičku zo sveta hviezdnych vojen… a možno aj dve :-) Impérium zase ukazuje, že je tak arogantné a isté samo sebou, že ich prekvapí aj obchodník so starožitosťami. Chcem viac Luthena :-) Linka s Mothmou je možno pomalšia, ale som tomu rád. Každým dielom odhaľujeme niečo z jej života a je pre mňa stále viac a viac zaujímavejšia.

17.11.2022 | 22:21:58
dukanxxx

Nuda

17.11.2022 | 18:10:22
martin2

Konečně to byly hvězdné války ..

17.11.2022 | 13:49:21
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama