Andor
88/100 - 69×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Luthenův obchod s easter eggy odhaluje své poklady

Luthenův obchod s easter eggy odhaluje své poklady

V průběhu první série jsme se několikrát vydali do bižuterie Luthena Raela, kde jsme si mohli všimnout hned několika známých věcí ze světa Star Wars. Právě Luthenův obchod se stal nejbohatším lákadlem na ester eggy. Co vše jsme tedy v daném obchodě viděli?

11 0
1.12.2022

Tvůrci si s obchodem Luthena Raela dali pěkně záležet. Samozřejmě těch referencí na širší svět Star Wars je hned několik. Máme tu odkazy na původní i prequelovou trilogii, odsunuté ale úplně nebyly i animované seriály Star Wars: The Clone Wars a Star Wars: Rebels, nezapomnělo se i na hit The Mandalorian či hru Force Unleashed.

(Tak všimli jste si všech schovaných easter-eggů v obchodně Luthena Raela? Foto: Disney+)

Studio Lucasfilm aktuálně dalo dohromady krásné video, které nám většinu těchto easter-eggů pěkně shrnuje. V komentářích nám tedy dejte určitě vědět, zda jste si všimli všech. Zbroje Starkillera či štítu Gunganů si všiml asi každý. Pokrývka hlavy pro Padmé Amidalu byla taktéž nápadná, ale například holokrony mohly někomu uniknout. A co taková maska Strážců Chrámu Jediů? Bylo co objevovat a je vidět, že Luthen je opravdu poctivý sběratel.

Samozřejmě největší poprask si na internetu vysloužila zbroj Starkillera z oblíbené hry The Force Unleashed a pochopitelně zbroj Mandaloriana (samozřejmě ale nemusí jít o zbroj Dina Djarina, pozn. red.). Těžko říci, zda se v průběhu jiného seriálu dočkáme vysvětlení, proč právě tyto dvě věci skončily u Luthena v obchodě. Seriál The Mandalorian se navíc odehrává až po Andorovi, takže náš Din Djarin musí k této výzbroji teprve přijít.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Lex Luthor

Luthen je nejlepší nová postava ve Star Wars Andor

1.12.2022 | 17:51:01
Moor8

Nezabavilo by holocrony imperium?

3.12.2022 | 15:46:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama