Andor
88/100 - 69×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Bix Caleen

Bix Caleen

Dobrá kamarádka Cassiana Andora, která má aktuálně žárlivého přítele. Bix má také kontakty mimo planetu Ferrix.

Sezóny 1
2022 - 2022

Mladá žena, která žije na planetě Ferrix. Jejím dobrým přítelem je Cassian Andor, o kterém jako jedna z mála ví jeho původ. Oba jsou dobrými přáteli a dost možná i bývalými milenci. Bix Caleen má ale aktuálně jiného přítele, žárlivého Timma Karla, který nemá Cassiana až tolik v lásce. Především její tajnůstkářství s Cassianem Timma velice znervózňuje a štve.

Bix má konexe i mimo planetu. Cassian Andor ví, že nyní přišla ta správná chvíle a rozhodne se prodat jeden ze svých nejcennějších úlovků, který získal při infiltraci imperiální jednotky. Bix zpočátku nechce zavolat svůj kontakt, ale Andor ji následně přesvědčí. Caleen tak na planetu přivolává Luthena Raela, který nemá až tak velký zájem o daný předmět jako o Cassiana Andora samotného.

Bohužel ještě než Rael dorazí na Ferrix, situace se velice zkomplikuje. Andor v mezičase zabije dva vojáky z Preox-Morlany. Timm Karlo si uvědomí, že vrahem je nejspíš Cassian a nahlásí to příslušným úřadům. To samozřejmě rozpoutá na Ferrixu peklo. Bix končí zbitá, Timm zase mrtvý. Cassian Andor mezitím s Luthenem Raelem opouští planetu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
johnys256

pekna sice je ale pre mna osobne to bola najmenej zaujimava postava celej 1 serie (nazor) netrhalo by mi to vobec zily ak by bola uplne vyseknuta z celej 1 serie ale potom by to asi nebolo v sulade s prepojenim pribehu a postav:)

27.11.2022 | 19:14:09
James_-

Kundička

22.11.2022 | 0:14:51
xube

Pekná, ale ako postava sa zatiaľ nepredviedla v plnej sile. Postava má väčší potenciál bohužiaľ premárnený v tejto sérii.

17.11.2022 | 22:26:58
Jay Jay

Od začátku velmi sympatická.

28.9.2022 | 9:23:08
tom99

Takhle se dělají zajímavé, ženské postavy. Hned během třech dílů jsem si ji nesmírně oblíbil.

webmaster, grafik
24.9.2022 | 9:57:54

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama