Andor
88/100 - 72×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Dedra Meero

Dedra Meero

Členka ISB, která najde spojitost s jednotkou NS-9 a dávným případem na Steergardu. Okamžitě se pouští do vyšetřování.

Sezóny 1
2022 - 2022

Dedra Meero zasvětila svůj život Impériu a hlavně ISB, imperiální bezpečnostní rozvědce. Meero má aktuálně na starosti dva sektory. Při jedné z rad ISB, které se Dedra zúčastní, se taktéž řeší znovunalezená jednotka NS-9, která byla zničehonic nalezena na planetě Ferrix. I když Dedra Meero nemá žádné pravomoci v tomto sektoru, okamžitě se o daný případ začne zajímat.

Zjistí totiž, že jednotka NS-9 byla ukradena ze základny na Steergardu, kde Meero působí. Okamžitě tak chce získat více informací o událostech na Ferrixu, ale bohužel u svých kolegů neuspěje. Snaží se tak zapůsobit na jejího velícího majora Partagaze, ale ani ten Dedře nevěnuje pozornost. Možná taktéž za to může to, že Meero u Impéria nepůsobí tak dlouho jako ostatní.

Svou vytrvalou prací a fokusem na cíl nicméně Dedra nakonec dostává od Paragaze zelenou a dostane se k informacím na Ferrixu. Taktéž se zúčastní rady, na které přisedá sám Wullf Yularen, který musí vysvětlit všem agentům ISB důležitost okolo povstalecké aktivity na Aldhani. Dedra Meero se okamžitě dává do práce a snaží se být v patách novodobým povstalcům.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
johnys256

najlepsia postava v imperiu v ramci Andor serialu. extremne dedikovana a inteligentna 11/10 a este dodatok, krasna<

27.11.2022 | 21:23:04
zabijakptak

Neohání se světelným mečem a neodsekává končetiny. I tak z ní jde větší respekt než z Revy. Disney by si mělo dělat z Andora poznámky, jak se píšou ženské postavy.

9.11.2022 | 13:59:02
WILLIAM_MOINSPIELD

Konečně někdo, kdo pracuje pro Imperium a trochu používá mozek.

27.10.2022 | 20:09:56
tom99

Snaživá, občas nepříjemná, ale pro příběh potřebná. Jsem rád, že někoho takového ve SW světě máme.

webmaster, grafik
25.10.2022 | 18:04:34

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama