Angel
87/100 - 92×

Angel

Spin-off seriálu Buffy the Vampire Slayer. Angel, upír, který dostal duši, opouští Sunnydale a v boji proti zlu pokračuje v L.A. Zlo má hodně podob a hodně síly, Angel a jeho tým se budou mít co otáčet.

USA | 1999 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | The WB | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller

S04E18: Shiny Happy People

S04E18: Shiny Happy People

Když se démon Cordelie porodí, aby se ukázalo, že je svatá, krásná žena, všichni, kdo na ni upřeli oči, budou uchváceni jejím kouzlem.

cz sk
9.4.2003
43 minut

Když je Cordelie v kómatu, Angel a gang pomáhají novému nepojmenovanému prorokovi vytvořit dokonalé utopické LA. Ale protože každé kouzlo je podvod, i ty nejklidnější a nejrozumnější ideály mohou skrývat nejtemnější tajemství.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Po pôrode Cordelia upadla do vážneho kómatu. Jasmine okamžitej okúzlila Angela a Connora a neskôr sa aj zvyšok tímu dostal pod jej kontrolu. Jasminine mala absurdný a dosť idealistický pohľad na svet a jej predstava, ako zmeniť svet, bola do značnej miery utopická. Nakoniec sa však Fred podarí dostať z jej magického vplyvu a tak je odkázaná bojovať sama proti v podstate zvyšku sveta, ktorý zahrňuje aj jej priateľov. Najprv som bol rád, že ako prvému sa zverila Wesleymu, ktorému plne dôveruje. Žiaľ ju zradil a tak sa musela dať na útek. Chudínka Winifred :'(.

29.1.2021 | 13:10:28

Filtr seriálů
Reklama