Animal Kingdom S03E07: Low Man

S03E07: Low Man

S03E07: Low Man

Deran se staví do vůdčí role v plánu na krádež marihuany. Lucy kontaktuje Popa, aby přijel do Mexika, jelikož zjistila nové informace o Bazově vraždě. J došel se Šmoulinkou k bodu zlomu. Craig se dozvídá novinky o Billyho přítelkyni Frankie.

cz sk
10.7.2018
1 274 000
46 minut

Základní info:

Režie: Cherie Nowlan
Scénář: Eliza Clark

Hrají: Finn Cole (J Cody), Ellen Barkin (Smurf Cody), Shawn Hatosy (Pope Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Carolina Guerra (Lucy), Denis Leary (Billy), Dichen Lachman (Frankie), Spencer Treat Clark (Adrian), Sohvi Rodriguez (Mia Trujillo), Damon Erik Williams (Linc), J.J. Soria (Marco), Gil Birmingham (Detective Pearce), C. Thomas Howell (Paul Belmont), Laura San Giacomo (Morgan Wilson), Matthew Fahey (Colby), Cynthia Rodriguez (Daniella Garcia), Tracy Perez (Mercedes Alvarez),…

Foto: TNT

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dawe202

Epizoda nebyla nejhorší, ale nebyla ani dobrá… Craig šoustá všechno co se hýbe, Billy zkouší zmanipulovat Derana, Smurf se nelíbí, když jí nikdo neposlouchá na slovo. To všechno už jsme několikrát viděli v minulých dílech, takže nic novýho… A ten teplej milostnej trojúhelník si taky mohli odpustit, do seriálu se vůbec nehodí. Ať postava má orientaci jakou chce, ale furt nám to cpát na oči a ještě do toho zapojovat třetího…

15.7.2018 | 15:48:10

Animal Kingdom
95/100 - 21×

Animal Kingdom

Joshua „J“ Cody se musí přestěhovat ke své babičce do Kalifornie. Ta se o něj má postarat poté, co se jeho matka předávkuje heroinem a zemře. Joshua se ale nechtíc dostane do temného světa kriminálníků a své drsné rodiny, od nichž měl být uchráněn.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | TNT | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Finn Cole (Joshua "J" Cody), Ellen Barkin (Janine "Smurf" Cody), Shawn Hatosy (Andrew "Pope" Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Scott Speedman (Barry "Baz" Blackwell), Molly Gordon (Nicky Belmont), Daniella Alonso (Catherine), Aamya Deva Keroles (Lena Blackwell), Carolina Guerra (Lucy), Sohvi Rodriguez (Mia Benitez), Spencer Treat Clark (Adrian Dolan), Dichen Lachman (Frankie), Christina Ochoa (Renn Randall), J.J. Soria (Marco)

Stav překladu

Epizoda S04E13: Smurf

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @MountainLionet.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Seriál Animal Kingdom se letos vrátí se svou pátou sérií, ve které se kromě čtyř hlavních postav, jež se dožily konce předešlé série, budeme setkávat s jednou další, která se pro novou řadu dočkala povýšení. A také poznáme dětské verze Popa a Julie.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody S4

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny