Animal Kingdom S04E05: Reap

S04E05: Reap

S04E05: Reap

Pope se dozvídá znepokojující informace o tom, kde Šmoulinka byla, a toto odhalení uvede Angelu do nebezpečí. Adrianův návrat do Oceanside vede ke konfliktu s Deranem, zatímco J připravuje základy nové fušky.

cz sk
25.6.2019
1 137 000
46 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
skrivanekdavid

nevíte jak jde překlad?

11.8.2019 | 8:36:01

Animal Kingdom
96/100 - 19×

Animal Kingdom

Joshua „J“ Cody se musí přestěhovat ke své babičce do Kalifornie. Ta se o něj má postarat poté, co se jeho matka předávkuje heroinem a zemře. Joshua se ale nechtíc dostane do temného světa kriminálníků a své drsné rodiny, od nichž měl být uchráněn.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
5 sezón | TNT | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Finn Cole (Joshua "J" Cody), Christina Ochoa (Renn Randall), Spencer Treat Clark (Adrian Dolan), Aamya Deva Keroles (Lena Blackwell), Jake Weary (Deran Cody), Ben Robson (Craig Cody), Ellen Barkin (Janine "Smurf" Cody), Shawn Hatosy (Andrew "Pope" Cody), Molly Gordon (Nicky Belmont), Scott Speedman (Barry "Baz" Blackwell), Jack Conley (Jake), Gil Birmingham (Detective Pearce), J.J. Soria (Marco), Carolina Guerra (Lucy), Yuly Mireles (Tina Trujillo)

Stav překladu

Epizoda S04E13: Smurf

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @MountainLionet.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Přinášíme vám skvělou zprávu. Stanice TNT právě prodloužila svůj čím dál úspěšnější seriál Animal Kingdom pro pátou sérii, které se dočkáme nejspíš zase na začátku léta příštího roku. Jste z této novinky nadšení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody S4

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny