Animal Kingdom
95/100 - 26×

Animal Kingdom

Joshua „J“ Cody se musí přestěhovat ke své babičce do Kalifornie. Ta se o něj má postarat poté, co se jeho matka předávkuje heroinem a zemře. Joshua se ale nechtíc dostane do temného světa kriminálníků a své drsné rodiny, od nichž měl být uchráněn.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | TNT | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Finn Cole (Joshua "J" Cody), Shawn Hatosy (Andrew "Pope" Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Ellen Barkin (Janine "Smurf" Cody), Scott Speedman (Barry "Baz" Blackwell), Molly Gordon (Nicky Belmont), Daniella Alonso (Catherine), Aamya Deva Keroles (Lena Blackwell), Carolina Guerra (Lucy), Sohvi Rodriguez (Mia Benitez), Christina Ochoa (Renn Randall), Spencer Treat Clark (Adrian Dolan), Denis Leary (Billy), Dichen Lachman (Frankie)

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Závěrečnou řadu doplní několik vedlejších postav, z nichž se tři představí ve flashbacích jako Šmoulinčiny děti Andrew, Julia a Baz. Nicméně tentokrát už nebudou malými dětmi, ale teenagery.

1 0
18.6.2022

Flashbacky do Šmoulinčiny minulosti budou i nadále nedílnou součástí děje. Šmoulinku v nich už v minulé sérii doplnily i její dvě děti – Julia a Andrew, avšak teprve jako děti. V dětské verzi jsme v jednom díle také mohli spatřit i Baze, který se později stane jejich adoptivním bratrem. A právě tato trojice postav ovlivní flashbacky v šesté sérii, akorát už budou všichni teenagery, které ztvární nová trojice herců.

Krásnou, inteligentní a kousavou Julii (a budoucí mámu J-e) si zahraje herečka Jasper Polish. Julia je vynikající studentkou, ale zároveň u toho prodává pilulky s LSD, jelikož si myslí, že ji to dělá cool. A k tomu neví, jestli má svou matku mít ráda, nebo ji naopak nesnášet. Její dvojče, bratra Andrewa, ztvární Kevin Csolak. Andrew je prudký a potýká se s neurčenou duševní chorobou. Dokáže jej popadnou vroucí hněv, avšak instinktivně posléze hledá vykoupení, když se vypořádává se svými nejtemnějšími impulsy. Je naprosto oddaný Šmoulince, své sestře Julii a svému nejlepšímu příteli Bazovi. A nakonec trojici doplní Darren Mann, který se vžije do teenagerské verze Baze. Ten je popisován jako charismatický oportunista, který udělá vše pro to, aby si zajistil bezpečí. Jeho snahou je získat si přízeň Šmoulinky, která jej z osobního i profesního hlediska bere spíše jako svého partnera než jako adoptivního syna.

(Baz a Julia v traileru k šesté sérii. Foto: TNT)

Tyto mladší verze postav jste mohli zahlédnout i v traileru k závěrečné šesté sérii. V něm byl dokonce k vidění i Scott Speedman, který v prvních třech řadách ztvárnil dospělého Baze. Tím se tedy potvrdilo, že herec do seriálu opět zavítá, avšak podrobnosti o jeho návratu prozrazeny nebyly. Ale vzhledem k tomu, že je jeho postava již po smrti, půjde nejspíš o flashback do doby, kdy už budou Baz i Andrew, který s ním ve scéně v traileru je, dospělí.

Šestá řada nám představí i další tři přírůstky do vedlejších rolí. Moran Atias se představí jako detektivka Louise Thompsonová, která hledá vraha Catherine, Diego Josef jako mladý šikanovaný skateboardista Taylor, kterému se bude Andrew snažit pomoct a nakonec Stevie Lynn Jones jako Penny, mladá žena zaseklá v manželství bez lásky, která se sblíží s J-em.

Zdroj: Deadline (1, 2)

Jste zvědavi na dospělejší verze sourozenců?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: Fubar

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládala @MountainLionet. Od páté série jsou zde titulky z Amazon Prime Video.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Závěrečnou řadu doplní několik vedlejších postav, z nichž se tři představí ve flashbacích jako Šmoulinčiny děti Andrew, Julia a Baz. Nicméně tentokrát už nebudou malými dětmi, ale teenagery.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama