Animal Kingdom Nová posila čtvrté série

Nová posila čtvrté série

Nová posila čtvrté série

Máme pro vás první novinku k připravované čtvrté sérii. Do důležité role, kterou budeme vídat během celé řady, byla obsazena herečka Emily Deschanel, která se proslavila svou rolí v seriálu Bones. A koho že si v seriálu vlastně zahraje?

4 0
18.2.2019

Emily Deschanel ztvární nejlepší kamarádku zesnulé Julie Codyové. Jmenuje se Angela a byla nedávno propuštěna z vězení. Kdysi bývala feťačkou a nyní se snaží do toho znovu nespadnout. Ke Codyovým přijíždí, aby se znovu dostala do jejich přízně. Angela je takovým přeživším, který je občas výbušný a také ráda manipuluje s lidmi. Kvůli tomu, že byla Juliinou drogovou kámoškou, ji J nenávidí a Šmoulinka podezřívá. A aby toho nebylo málo, snaží se svést Popa.

Pro herečku se jedná o první televizní roli od doby, co ukončila svou roli doktorky Temperance “Kůstky” Brennanové v seriálu Bones, kterou ztvárňovala po dvanáct sérií.


Zdroj: Deadline

Těšíte se na novou sérii a na Emily?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E13: Smurf

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @MountainLionet.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Přinášíme vám skvělou zprávu. Stanice TNT právě prodloužila svůj čím dál úspěšnější seriál Animal Kingdom pro pátou sérii, které se dočkáme nejspíš zase na začátku léta příštího roku. Jste z této novinky nadšení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody S4

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny