Aquarius Bruce Dern si zahraje v Once Upon a Time in Hollywood

Bruce Dern si zahraje v Once Upon a Time in Hollywood

Bruce Dern si zahraje v Once Upon a Time in Hollywood

Po úmrtí Burta Reynoldse byla role George Spahna nějaký čas neobsazena. Nyní ji však Tarantino konečně obsadil a zahraje si ji režisérův oblíbený spolupracovník Bruce Dern.

3 0
28.9.2018

Snímek Once Upon a Time in Hollywood, který popíše vražedné řádění celé Mansonovy skupiny, dorazí do kin na padesátileté výročí úmrtí Sharon Tate, tedy 26. července 2019. Tarantinovi se do hlavních rolí podařilo sehnat jedny z největších současných hvězd, jmenovitě Brada Pitta, Leonarda DiCapria, Margot Robbie, Ala Pacina, Kurta Russella, Tima Rotha a právě nedávno zesnulého Burta Reynoldse.

Ten měl ztvárnit rančera George Spahna, který v době vraždy vlastnil krásný ranč v losangeleském okolí a pomohl zlotřilého Mansona s jeho skupinou ukrýt. V té době mu bylo téměř osmdesát let a podle Mansonových vzpomínek se vyspal téměř s každou členkou jeho sekty. Obsazení Reynoldse, který zemřel v dvaaosmdesáti letech, tedy rozhodně bylo věkově trefou do černého.


Úmrtí slavného herce pak nechalo Spahnovu roli ve filmu neobsazenou. Nyní však Tarantino konečně našel náhradu, kterou je jeden z jeho nových oblíbenců, herec Bruce Dern. Ten se objevil v jeho dvou posledních westernech Django Unchained a The Hateful Eight a kromě toho v poslední době exceloval i ve filmu Nebraska, za který byl nominován na Oscara. I věkově Dern téměř vyhovuje Spahnovi, neboť je mu rovněž 82 let.

Bruce Dern ve filmu The Hateful Eight. Foto: Weinstein Company

Jste spokojeni s novým Spahnovým představitelem?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmy o MansonoviOnce Upon a Time in Hollywood

Premiéra ČR: 8. 8. 2019, trailer
Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Luke Perry, James Marsden, ad.

Charlie Says

Premiéra USA: 17. 5. 2019, trailer
Režie: Mary Harron
Hrají: Matt Smith, Hannah Murray, Grace Van Dien, Suki Waterhouse, Annabeth Gish, Merritt Wever, ad.

The Haunting of Sharon Tate

Premiéra USA: 5. 4. 2019, trailer
Režie: Daniel Farrands
Hrají: Hilary Duff, Jonathan Bennett, Lydia Hearst, Paweł Szajda, Tyler Johnson, Fivel Stewart, Ryan Cargill, ad.

Reklama

Charles Manson - biografie

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

V minulém článku jsme si pověděli o tom, do jaké rodiny se Charlie narodil a jaké bylo jeho dětství. Dnes se podíváme, zda se něco v jeho životě změnilo poté, co opět začal žít se svou matkou.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Promo plakáty

Promo plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás