Aquarius
89/100 - 54×

Aquarius

Ameriku v šedesátých letech dvacátého století trápil muzikant a vrah Charles Manson. Na jeho příběh se ze strany policistů zaměřuje seriál Aquarius v hlavní roli s Davidem Duchovnym, který hraje losangeleského seržanta Sama Hodiaka, jenž je Mansonovi na stopě. Ve světě hippies, sexuální revoluce, drog a odboje proti válce ve Vietnamu však jeho úloha není vůbec snadná.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Životopisný
hrají
David Duchovny (Sam Hodiak), Gethin Anthony (Charles Manson), Grey Damon (Brian Shafe), Claire Holt (Charmain Tully), Chance Kelly (Ed Cutler), Emma Dumont (Emma Karn), Michaela McManus (Grace Karn), Brían O'Byrne (Ken Karn), Gaius Charles (Bunchy Carter), David Meunier (Roy Kovic), Ambyr Childers (Sadie), Tara Lynne Barr (Katie), Jason Ralph (Mike Vickery)

Podívejte se na trailer na další Mansonovský snímek Charlie Says

Podívejte se na trailer na další Mansonovský snímek Charlie Says

Letos uplyne padesát let od hrůzného činu Charlese Mansona a kromě filmu Quentina Tarantina se dočkáme i dalších dvou snímků natočených podle událostí okolo Mansona. Podívejte se na trailer k filmu Charlie Says s Mattem Smithem v hlavní roli.

2 0
28.3.2019

Film Charlie Says natočila kanadská režisérka Mary Harron, jež se proslavila filmem I Shot Andy Warhol a nedávno zaujala i seriálem Alias Grace. V hlavní roli Charlese Mansona uvidíme Matta Smithe, jenž po odchodu ze seriálu Doctor Who zazářil v pátém TerminátoroviThe Crown a brzy jej uvidíme ve filmu Morbius. V příběhu o třech dívkách, kterým Manson vymyl mozek, a v sanatoriu se je všemožní doktoři a psychiatři snaží zachránit, se vedle Smithe v hlavních rolích ukáží herečky Hannah Murray, Grace Van Dien a Suki Waterhouse. Snímek byl uveden 2. září 2018 na Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách, premiéra v kinech je pak stanovena na 19. května letošního roku, jestli se však film dostane i do místní distribuce, zatím není jasné.

Co říkáte na trailer a Smithova Mansona?

Thumbnail Play icon

Zdroj: NBC

Diskuze /1

Lucifrid

Tak na tohle se těším. Tarantinův film podle ukázky zklamal (snad bude výsledek jiný), kdežto tohle mě fakt zaujalo. :)

webmaster
28.3.2019 | 15:52:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filmy o MansonoviOnce Upon a Time in Hollywood

Premiéra ČR: 8. 8. 2019, trailer
Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Luke Perry, James Marsden, ad.

Charlie Says

Premiéra USA: 17. 5. 2019, trailer
Režie: Mary Harron
Hrají: Matt Smith, Hannah Murray, Grace Van Dien, Suki Waterhouse, Annabeth Gish, Merritt Wever, ad.

The Haunting of Sharon Tate

Premiéra USA: 5. 4. 2019, trailer
Režie: Daniel Farrands
Hrají: Hilary Duff, Jonathan Bennett, Lydia Hearst, Paweł Szajda, Tyler Johnson, Fivel Stewart, Ryan Cargill, ad.

Reklama

Charles Manson - biografie

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

V minulém článku jsme si pověděli o tom, do jaké rodiny se Charlie narodil a jaké bylo jeho dětství. Dnes se podíváme, zda se něco v jeho životě změnilo poté, co opět začal žít se svou matkou.

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama