Archer Co čeká Archera v další řadě?

Co čeká Archera v další řadě?

Co čeká Archera v další řadě?

Pátá série skončila. Oproti předchozím čtyřem byla nezvykle propojená a ucelená. Archer: Vice je ale za námi. Finále nám zodpovědělo některé otázky, ale jiné vyvolalo. Jak to tedy bude s týmem ISIS i nadále, vzhledem k tomu, že nás nejméně dva roky neopustí?


0 0
16.5.2014

Otázky, které otevřel konec páté řady

  • Je Krieger opravdu Krieger? To ještě vůbec není jisté. Ví to jen tvůrce seriálu Adam Reed a Kriegerův dabér Lucky Yates.
  • Přestane Pam žrát kokain a přestane Carol/Cheryl/Cher­lene zpívat? Pam by se měla opět naučit žít bez drog (alespoň bez kokainu). Co se týče Cherlene, to je zatím ve hvězdách.
  • Jak bude vypadat dohoda mezi ISIS a CIA? CIA se vrátí i s agenty Hollym a Slaterem, kteří budou občas pro ISIS zadávat mise.
  • Vrátí se ISIS zpátky do svých kolejí? Vrátí. Archer: Vice byl jen jakousi vsuvkou mezi sériemi. Šestá řada už má zase našlápnuto k návratu do kanceláře a k řešení samostatných špionážních úkolů.
  • Co čeká tým ISIS v nejbližší době? Měli bychom se dočkat epizody, ve které se agenti zmenší do velikosti mikrobů a budou bojovat v hlavě šíleného vědce. Vrátit by se měl také kyborg Barry. Všechny také čeká dost zábavy s Abijean, Archerovým a Laniným dítětem. Archerova otce nejspíš odhalíme až v úplně poslední epizodě – celého seriálu.

    Na závěr bychom vám ještě doporučili následující článek, který shrnuje všechny scény z traileru uvedeného v epizodě S05E01 White Elephant, jež jsme nakonec v páté řadě bohužel neviděli.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru