Archer Kam se vydá Archer ve své předposlední řadě?

Kam se vydá Archer ve své předposlední řadě?

Kam se vydá Archer ve své předposlední řadě?

Osmá série skončila, devátá příští rok začne. Opět bude mít jen osm epizod a opět v ní budou diváci čekat na zodpovězení jedné velké otázky.


1 0
28.5.2017

Málokterý seriál si dovolí skončit tak velkým cliffhangerem, který téměř úplně odmítne v nadcházející sérii řešit. Archer si to dovolil. Mluvíme samozřejmě o Archerově smrti na konci sedmé řady. V nadcházející osmé jsme se pouze dozvěděli, že je v kómatu. A řada diváků čekala, že na jejím konci se nejlepší tajný agent/soukromý detektiv na světě probudí a otevře oči.

Ale to se nestalo. Tvůrčí tým seriálu se rozhodl neuzavřít příběh tak, jak mnozí čekali, ale nechává si otevřené dveře do další alternativních světů. Z konce osmé řady jsme si jen odnesli poučení, že „sedm kulek v těle nikdo nemůže přežít“ (Archer jich na konci sedmé řady ovšem schytal méně) a tím vyvstává otázka, jestli v příští sérii uvidíme Lanu. (A potažmo Barryho.)


Tvůrce seriálu Adam Reed to okomentoval pro web Uproxx. Na otázku, jestli diváci ještě Lanu uvidí, odpověděl jen, že zatím neví. A to vzhledem k tomu, že se celý děj odehrával v Archerově hlavě, není jisté, jestli se devátá řada vrátí zpět do současnosti. Anebo jestli zůstane v Dreamlandu. Prozradil taky, že už zhruba ví, jaká bude předposlední série celého seriálu a že už taky pár let ví, jak vše skončí na konci desáté řady. A to je vše, co víme. Další informace se pravděpodobně dozvíme až v červenci po Comic-Conu v San Diegu, kam herci a tvůrci seriálu obvykle míří (program pro letošní ročník nicméně ještě není potvrzený.)

Nicméně: Skoro se až nabízí využít Archerovy flashbacky z osmé série a poslat hlavní hrdiny do druhé světové války. Ale to je zatím pouze spekulace.

Jak se vám líbil konce osmé série? Chtěli byste, aby devátá řada příští rok pokračovala v Dreamlandu? Anebo v jiném alternativním svě­tě?

FOTO: FX

Diskuze /6

Meloun 21

Dreamland uz nechci, tohle byla zatím nejslabší série

28.5.2017 | 23:37:29
Berik84

Přesně tak, Dreamland už fakt ne. Sice se mi líbila celá ta noir atmosféra, jazz v pozadí a tak, ale příběhově mi ta série přišla celkem o ničem.

29.5.2017 | 22:39:39
Nyck

Souhlasím, nejslabší řada, přitom s ohromným potenciálem, který tvůrci nevyužili. Proč zase recyklování Barryho? Jak docela dobře začala série, tak jalově skončila, což je škoda. Druhá světová by se mi líbila, ale záleželo by na pojetí. ;) Každopádně díky za skvělé titulky!

30.5.2017 | 20:47:46
ddf76

Posledni rada je slabota. Nejak tvurcum dosly napady.

1.6.2017 | 13:53:42
ratusek

úplně katastrofální to nebylo, ale nic moc. Dreamland už nikdy vce

2.6.2017 | 19:18:39
jezda159

Osmá série je nejhorší. Tečka. Slabé vtipy, táhlý příběh, žádný vývoj postav. Ostatní miluju ale tohle se dá z repertoáru úplně čistě vyloučit…

18.9.2017 | 22:36:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru