Archer O čem bude osmá série Archera? Přesune se do dvacátých let

O čem bude osmá série Archera? Přesune se do dvacátých let

O čem bude osmá série Archera? Přesune se do dvacátých let

Kdo umřel a kdo přežil? Jaká dobrodružství hlavní postavy čekají? A kde se budou odehrávat? Tvůrci seriálu lákají fanoušky na osmou řadu seriálu a přidávají několik informací o tom, na co se mají těšit.


4 0
3.10.2016

Čtyřiadvacet epizod zbývá do konce celého seriálu. Ty budou rozdělené do tří sérií po osmi dílech. O čem bude první „osmička“ v osmé sérii, kterou diváci uvidí na začátku příštího roku, o tom letos v létě promluvili tvůrci seriálu. Hned poté, co fanouškům na Comic-Conu ukázali trailer k osmé řadě, který ale nikde na internetu nenajdete.

(Kdo zabil/unesl Woodhouse? Foto: FX)


Na konci sedmé série nejeden z diváků zatajil dech, když zjistil, že Archer je pravděpodobně mrtvý. Není to tak. Pravděpodobně. Osmou sérii, nebo alespoň její část, by měl Archer strávit v kómatu a tomu odpovídá také příhodný podtitul nadcházející řady Dreamland, neboli Říše snů. V ní se hlavní hrdinové přesunou do dvacátých let minulého století a budou řešit zmizení Archerova parťáka (sluhu) Woodhouse.

Woodhouse se v seriálu neobjevil od smrti dabéra George Coea, jeho absence ale nebyla nikdy vysvětlená. Osmá řada částečně naváže na sedmou sérii a bude pokračovat v linii detektivní agentury. Uvidíme v ní jak Woodhousův pohřeb v současnosti, tak i pátrání po něm jakožto detektivovi „v minulosti“. Hlavní postavy si v Archerově říši snů pravděpodobně vymění role: Krieger je barman, Ray trumpetista, Lana jazzová zpěvačka a Cyril s Pam jsou detektivové – a oba dva jsou muži. Cheryl si jen změní jméno.

(Len Trexler je zpátky. Foto: FX)

Archer se se všemi setká poprvé v jednom z klubů, kde pracují nebo popíjí. Otazník stále visí nad Malory, jejíž role v říši snů zatím není jasná. Stejně jako v tuto chvíli nevíme, jaké další postavy uvidíme. Tedy kromě dvou: Lena Trexlera, někdejšího šéfa agentury ODIN, která konkurovala ISIS (jeho hlas opět ztvární Jeffrey Tambor), který bude hrát šéfa mafiánů, a Barryho Dillona, který už nejspíš nebude kyborg a bude s Trexlerem opět pracovat. Nebo spíš pro něj.

Diskuze /1

Zaposh

Ummm, je vám jasný, že na fotce s titulkem Len Trexler je Nikolai Jakov the (former) Head of KGB? :)

3.10.2016 | 21:33:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru