Archer Předposlední Archer se vrátí v čase na Nebezpečný ostrov

Předposlední Archer se vrátí v čase na Nebezpečný ostrov

Předposlední Archer se vrátí v čase na Nebezpečný ostrov

Nebezpečný ostrov je podtitul deváté a tedy předposlední řady Archera. Nové díly se opět nevrátí do současnosti, ale přesunou se do dob druhé světové války. Na tropický ostrov. Danger Island. Danger zone!


2 0
22.7.2017

Sterling Archer (H. Jon Benjamin) v deváté sérii pilotuje hydroplán a huntuje si své zdraví alkoholem ve Francouzské Polynésii uprostřed Tichého oceánu. Píše se rok 1939. Německo anektovalo Rakousko a Japonsko vtrhlo do Číny. Nebezpečí druhé světové války se vkrádá i na Archerův ráj. Na Danger Island inspirovaný akčními filmy z tropických oblastí z šedesátých let.

(Archerův nebezpečný ostrov. Foto: FXX)


Lany (respektive Aishy Tyler) se stává princezna, z Pam (Amber Nash) zase Archerův parťák a druhý pilot. Cheryl/Carol/Cher­lene/Charlotte (Judy Greer) se podruhé promění v bohatou dědičku, která na ostrov přilétne strávit líbánky. Malory (Jessica Walter) se znovu vrátí do role Archerovy matky. Velká proměna čeká Cyrila (Chris Parnell) – z účetního se stává německý pohlavár. A podle všeho příští rok neuvidíme doktora Kriegera. Lucky Yates totiž svůj hlas propůjčí Archerovu papouškovi.

Předposlední devátá série o osmi epizodách bude mít premiéru pravděpodobně na jaře roku 2018 na stanici FXX. Podle všeho se v ní Sterling Archer opět neprobudí ze svého kómatu, ve kterém skončil na konci sedmé řady. Doufejme, že bude stejně zábavná jako třídílná část třetí série Heart of Archness.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru