Archer Sedmá řada Archera bude zkrácená. O osmé řadě zatím nikdo nerozhodl

Sedmá řada Archera bude zkrácená. O osmé řadě zatím nikdo nerozhodl

Sedmá řada Archera bude zkrácená. O osmé řadě zatím nikdo nerozhodl

Setkáme se s Archerem i příští rok? To je těžká otázka. Nevypadá to ale příliš dobře, vzhledem k tomu, že aktuální série nakonec přišla o tři původně objednané epizody a nad obnovením seriálu stále visí otazník.


1 4
11.5.2016

Třináct epizod měly vždy všechny série Archera vyjma té úplně první. Letos to nejspíš bude jinak. Stanice FX sice nevydala žádné oficiální stanoviska, nicméně různé weby a televizní programy končí s výčtem epizod u desátého dílu. A jak uvádí Wikipedie, z původních 13 epizod se nakonec stalo jen 10. A ty budou zřejmě zakončeny tradiční dvojdílem.

(Čeká Archera letos úplný konec? Foto: FX)


Co se tedy stalo? Stanice FX si pravděpodobně objednala méně epizod, ale nedělala okolo toho žádný mediální humbuk. V rozhovoru pro Nerdist řekl tvůrce seriálu Adam Reed, že v sedmé řadě budou mít dva dvojdíly (jeden už máme za sebou) a že finále bude opět dvojdílné – což odpovídá deváté a desáté epizodě. Konci by ostatně mohla napovídat i úvodní scéna sedmé řady, v níž…

najdou dva detektivové Archera mrtvého uprostřed bazénu.

A navíc je v této řadě mnohem očividnější, jak se jednotlivé epizody buď věnují Archerovi samotnému (šikana na střední škole) anebo postavy více komentují jeho osobnost („tvá potlačovaná touha vyspat se se svou matkou“).

Adam Reed se nicméně nechal slyšet, že zatím neví, jestli stanice FX bude chtít osmou řadu Archera. Na otázku, zda si umí představit jednu (závěrečnou) epizodu jako celovečerní film, odpovídal zatím spíše kladně. A co se sledovanosti týče, ta se už pár let drží na relativně stejných číslech, přestože zájem o seriál mírně klesá. Jestli Archer dostane osmou řadu, na to si ještě budeme muset počkat.

Chcete, aby Archer pokračoval? Nebo myslíte, že sedm sérii už seriálu stačilo? Dejte nám vědět v komentářích.

Diskuze /7

honza03

Určitě sem pro další řadu.

11.5.2016 | 20:58:09
gadonking

Pořád lepší rušení než aby se z toho stal brak na, který budeme chtít zapomenout nebo se sami před sebou budeme stydět, že se na to vůbec díváme.

11.5.2016 | 21:18:30
ratusek

Jednoznačně prodloužit. Ale chápu, kdyxž amíci sledují kraviny jako HIMYM, BBT apod že Archer se svým inteligentním humorem jim nemůže konkurotvat. Stejně jako například Rick and Morty

14.5.2016 | 15:32:48
gadonking

HIMYM už zrušily… :D

14.5.2016 | 23:22:06
ratusek

a kolik těch sezon ta kravina měla? a jakou sledovanost? Seriály jko Rick and Morty, Archer atd bohužel nemají moc šancí

20.5.2016 | 17:47:38
ratusek

ale samozřejěm uznávám na druhou stranu, že aby měl ARcher 15 sezon tak to asi ne. I když každá série je špičková

20.5.2016 | 17:48:06
gadonking

Měla 9 sérií a TBBT stále běží a bude mít minimálně 10 sérií. (Jo a nepřesně jsem se vyjádřil ukončily nikoliv zrušily). Na obranu těch seriálů. První série byly dobré. Jinak shodnu se s tebou… Jsem rád když můj oblíbený seriál pokračuje tak kvalitně jak jsem zvyklý. Proto jsem radši když můj oblíbený seriál (i předčasně) zruší než z toho stačí vydojit všechno co se dá a začnou ždímat zbytky. Vzpomínky a dojmy ze zprzněného seriálu se mažou hodně těžko. Například momentálně Banshee. Ukončily to po 4. sezóně. Je mi to sice líto, ale nemohu si stěžovat na jedinou epizodu. A na člověka stále čeká stovky seriálů, které ještě neviděl a nemusí trpět u toho jak se z jeho oblíbeného seriálu stává nekoukatelný shit (jako třeba Arrow).

21.5.2016 | 18:20:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru