Archer Šokující finále sedmé řady Archera je možná i konec celého seriálu

Šokující finále sedmé řady Archera je možná i konec celého seriálu

Šokující finále sedmé řady Archera je možná i konec celého seriálu

Oči všech fanoušků Archera se od minulého týdne upírají na šéfy stanice FX. Ta doposud ještě nerozhodla o tom, zda seriálu přiklepne osmou sérii. Sedmá řada seriálu přitom skončila s obrovským cliffhangerem. Anebo ne?


2 1
7.6.2016

„Jo,“ odpověděl producent seriálu Matt Thompson na otázku webu TheDailyBeast, zda má finále sedmé řady záměrně otevřený konec. V poslední epizodě se totiž příběh vrací k úplně první scéně sedmé série a ukazuje, co se stalo před tím, než policie našla Archera plavat (velice pravděpodobně mrtvého) v bazénu Veronicy Deaneové.

(Pluje v bazénu Archerovo tělo, nebo další kyborg? Foto: FX)


Archer podle Thompsona může být mrtvý. Rozhodnutí zůstane nejspíš na stanici FX. Producenti seriálu ale prý mají i v záloze nějaké další plány. Tvůrce seriálu Adam Reed chtěl podle Thompsona nejdřív pracovat s gumovými maskami, nakonec ale přišli na řadu Kriegerovi kyborgové. A tvůrci seriálu si přáli, aby lidé od začátku tvrdili, že v bazénu leží Kriegerův stroj.

Producenti zatím tvrdí, že se o osmé řadě na stanici FX jedná. Podle webu TheDailyBeast vypadají vyjednávání slibně. Tvůrčí tým Archera by se měl ostatně zúčastnit letošního červencového Comic-conu, kde by mohli zveřejnit dosud neviděnou scénu ze seriálu, která by možná mohla případně vysvětlit, jak to s Archerovou smrtí opravdu je.

(Jak velkou úlohu budou ještě hrát Kriegerovi kyborgové či jeho samotní kloni? Foto: FX)

O možném obnovení či zrušení seriálu se uproto fanoušci pravděpodobně dozví někdy do začátku letního Comic-conu. Tvůrci seriálu v rozhovoru pro Zap2It prozradili, že mají pro případnou osmou řadu nachystané tři možné nápady. Nechtěli být konkrétnější, ale naznačili, že by se tým agentů mohl stále pokoušet prorazit jako soukromí vyšetřovatelé. Na stole je také možnost (ve finálovém díle již naznačeného) spin-offu Archer & Archer. A osmá řada by se taky měla více zabývat osudem Woodhouse (herec George Coe zemřel loni v červnu), který se do sedmé řady vůbec nedostal, ale tvůrci s ním prý měli plány.

A co víc, budoucnost Archera nemusí být nutně kreslená. „Mluvíme o tom tak jednou za dva roky. Říkáme si, proč vlastně děláme seriál? A měl by být hraný nebo animovaný?“ baví se prý občas Matt Thompson s Adamem Reedem. Kdyby ale měl vzniknout hraný film, má už tvůrčí tým jasno o tom, kdo by měl Archera hrát – Jon Hamm známý zejména ze seriálu Mad Men. Hamm už navíc má se seriálem co do činění: namluvil postavu kapitána Hanka Murphyho v dvojdílném závěru čtvrté řady Sea Tunt: Part I a Sea Tunt: Part II.

Byli jste spokojeni se závěrem sedmé řady? Je podle vás lidský Archer opravdu mrtvý? A jak by podle vás měl seriál pokračovat – třeba i jako film?

Diskuze /3

garvon

Klidne by Archera mohl hrat H. Jon Benjamin. Vzdyt je to celej on https://www.youtube.com/watch?…

7.6.2016 | 14:52:26
Rekhytek

Vzhledem k tomu, že A. Reed mluvil na redditu v AMA o další řadě, myslím, že je veliká pravděpodobnost, že seriál ještě pokračovat bude.

8.6.2016 | 10:53:02
ddf76

Tak Archer dostal dalsi 3. sezony. Super zprava :).

21.6.2016 | 20:35:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru