Archer Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Ať jste již fanoušky seriálu Archer, anebo jen náhodnými „kolemprokliká­vajícími“, máme pro vás radostnou zprávu. Vstoupili jste právě na web vynikajícího animovaného seriálu Archer z produkce stanice FX.


3 0
26.10.2013

Jestliže seriál znáte, nebude nejspíš třeba vás odkazovat na krátký popis seriálu, kde se ve zkratce dozvíte, o čem Archer je. Dále vás také můžeme odkázat na sekci Videa, kde najdete první dvě upoutávky k páté řadě, anebo se dozvíte, jak si zaměstnanci ISIS představují svůj perfektní den. Pobavit se můžete i u fotek, kupříkladu v naší galerii memes.

Rádi bychom vás také vyzvali k tomu, abyste ohodnotili jednotlivé epizody anebo postavy. Závěrečnou třešničkou na dortu je pak sekce Extra, kde se dozvíte například tajemství Pamina tetování, Sherylina ocelota nebo kompilaci Archerových hlasových stránek.


Doufáme, že se vám budou tyto stránky, jejichž design připravil Hurley, líbit a že budete spokojeni i s naší další prací, kterou na webu odvedeme. O své dojmy se můžete podělit třeba v diskuzi.

Úplným závěrem vás pak snad potěšíme, že k páté řadě budeme překládat české titulky, a to se svolením původních překladatelských tý­mů.

Diskuze /3

migthedragon

Paráda tenhle tu chyběl :)

26.10.2013 | 21:49:37
dAw3

Super, web se povedl. Těšim se na 5. řadu. :)

26.10.2013 | 23:13:08
Kafka Tamura

Paráda..k páté řadě tedy budou i kvalitní titulky…třikrát hurá… protože u těch předchozích to byla katastrofa a třešnička na dortu bylo, když jsem v jedněch titulcích viděl přeložený i název (jméno hrdiny) Archer jako Lukostřelec. Díky za web… chyběl mi tu.

26.10.2013 | 23:33:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru