Armor Wars
0/100 - 0×

Armor Wars

James Rhodes se vrací jako War Machine, aby zasáhl tam, kde Iron Man už nemůže. Vyplní se totiž noční můra Tonyho Starka, a to ve chvíli, kdy se jeho technologie ocitne ve špatných rukách.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
redaktoři
tom99

Představí se nám Punisher právě v seriálu Armor Wars?

Představí se nám Punisher právě v seriálu Armor Wars?

Seriál Armor Wars má mimo jiné pojednávat o zločincích, kteří se dostanou k technologii Tonyho Starka. A ty právě bude honit War Machine, který chce nejen ochránit památku Tonyho, ale taktéž cítí, že je to správné. A bude právě jedním z těch padouchů Punisher?

7 1
7.12.2021

Charlie Cox si konečně po letech zatajování a neříkání pravdy mohl oddechnout, když Kevin Feige ohlásil, že se herec vrátí jako Daredevil v projektech MCU. Nyní se čeká, kdo z dalších talentovaných herců od Netflixu se dostane do MCU. Zatímco jedna postava tomu má velice blízko, dnes se podíváme na druhou. Frank Castle alias Punisher by se nám mohl představit v seriálu Armor Wars.

Když Kevin Feige seriál představoval, zmínil, že seriál bude pojednávat o tom, co by se stalo, kdyby se Starkova technologie dostala do špatných rukou. A právě jednou z těch špatných rukou by mohl být Frank Castle. V komiksech fanoušci již něco takového zažili, nicméně jedná se poměrně o čerstvé a nedávné přírůstky do komiksové rodiny. V čísle 218 série The Punisher z roku 2017 jsme dostali obdobné téma.


(Co říkáte na toto spojení? Foto: Disney)

Punisher se dostane ke zbroji War Machina, kdy si zbroj okamžitě přizpůsobí svým barvičkám a svému typickému vzhledu. Castle zbroj ukradne, když ho naverbuje Nick Fury na jednu ze svých misí. Jenže Castle vybaven s nejmodernějšími technologiemi a zbraněmi je opravdu časovaná bomba. Mnozí se ho snaží zastavit včetně Barona Zema, ale neúspěšně. Jsou to až Avengers, kteří k Punisherovi promlouvají a nakonec ho přesvědčí, ať se zbroje vzdá.

Filmy a seriály si vždy berou jen hrubou inspiraci z komiksů. A možná hledáme pojítko někde, kde není. Už dříve jsme spekulovali, jaké známé postavy by se v seriálu mohli objevit, ale Punisher nás nenapadl. Jelikož je Jon Bernthal velice oblíbeným hercem, nyní jsme si skoro jistí, že se ho Feige pokusí v roli udržet. Určitě nám dejte v komentářích vědět, co si o této možné zápletce myslíte.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Billy the Kid

no tak to se bojím o War Machina, jen ať mu dá Punisher po plechové zadnici :) PS: Punisher a padouch no nene :)

9.12.2021 | 15:09:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama