Arrested Development
98/100 - 8×

Arrested Development

Michaelu Bluthovi nečekaně spadne do náruče celá rodina, o kterou se musí starat. Jeho otce totiž zavřeli do vězení. Jak ale být hlavou v rozmazlené, bohaté a nefunkční rodině? Na to už svědomitý Michael musí přijít sám.

USA | 2003 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut


Změní názor Michael Cera nebo Mitch Hurwitz?

Změní názor Michael Cera nebo Mitch Hurwitz?

Vypadá to tak, že film Arrested Development se nebude natáčet v blízké době, pokud Michael Cera nebo tvůrce série Mitch Hurwitz nezmění názor.


0 0
24.1.2009

Hurwitz říká, že má několik dobrých nápadů na film, ale dosud nenapsal scénář. Říká, že chce počkat, aby zjistili, kdo z herců se vlastně podepíše pod film. Podle Hurwitze, všichni členové rodiny Bluthů se podepsali, s výjimkou jednoho – Michaela Cera.

Na festivalu Sundance na podporu svého posledního filmu, Paper Heat, Cera řekl pro MTV, že čeká na scénář (který Hurwitz nebude psát dokud se Cera nerozhodne). Herec poznamenal: ,,Možná bych hrál [George Michaela] znovu. Asi bych strčil scénář do skartovacího stroje. Mohu si koupit skartovací stroj jen na to."


Cera pak zvážněl a řekl, že se ho ptají na projekt, jenže pořád o tom nic neví, ale má zájem zjistit, o čem ten příběh bude.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!