Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

mmiriboy

No! A to už zajtra bude odvysielaná ďalšia časť!!! Keď budú takto „prekladatelia“ pokračovať, tak sa im tie časy prekladu predĺžia tak, že poslednú časť z cz titulkami jesennej série si pozrieme až pri príležitosti odvysielania prvého dielu po „vianočno-novoročnej prestávke! Zvyčajne okolo februára! Akože je to smutné a pre "prekladateľov“ určite veľká hanba!

#4165 milankytara
9.11.2017 | 5:54:18
rio

Bude sa Arrow ešte prekladať ? Veď to tak rýchlo išlo a teraz nič :(

9.11.2017 | 18:47:26
Lyra

lidi vzpamatujte se, to neprekladaji oni. maji to tam i jasne napsane

9.11.2017 | 21:35:29
Venous4

Vsimli jste si ze efekt zniceni sipu co vystrelil Green arrow proti Black siren je udelany podle serialu Smallville ?? Tam to bylo poprve a navic myslim ze to bylo i lepsi. Kdyztak kouknete na youtubko, sto pro to tam nekde bude

10.11.2017 | 10:11:48
milankytara

#4161 mmiriboy: tady už jsou jestli nechces cekat http://www.tvguru.cz/…fam-rollman/

16.11.2017 | 9:37:59
Baltik

6. řada se podle mého názoru stále drží nahoře. Minimálně stejně dobrá jako 5. Jde vidět, že Slade si návrat dost vychutnával. Taky je tu paradox, že dějová linka Olivera je o 2 třídy zábavnější, než team GA. Jejich kliše jsou do nebe volající. Ale, stále to jde a stále je to lepší než součastný Flash. Zde je třeba zdůraznit, že Flash S04 je na tom stejně bídně jako Arrow S04.

19.11.2017 | 8:50:12
ferino94

Nová séria je super, ale Laurel tam nemá čo robiť. Bola otravná predtým než skapala a teraz je ešte otravnejšia. Je trápne ako tam tú herečku nasilu tlačia.

21.11.2017 | 7:33:27
antty

Bylo by fajn, aby se překladatelé nějak domluvili – příští týden je crossover a Arrow ho dokonce ani neuzavírá, nýbrž je druhý – měli by se ho alespoň mimořádně ujmout překladatelé ostatních tří seriálů.

webmaster
22.11.2017 | 16:02:12
Stardos

Že by byl syn Caydena Jamese Roy?

#4170 Monoceros
26.11.2017 | 12:04:35
Monoceros

#4169 Stardos: to by nemělo chybu :D ale spíše to bude nějaká epizodní postava…každopádně víme proč James dělá to co dělá

27.11.2017 | 17:00:12
Ne-On

Tak tohodle Promethea jsem nečekal, paráda.

28.11.2017 | 9:44:28
VERYHARDx12

Prosím mohly by jste se vykašlat zatím na epizodu 07 a udělat spíš tu 08 kvůli crossover ? pls

#4173 Alert03 #4174 Josef23
28.11.2017 | 18:20:15
Alert03

#4172 VERYHARDx12: Titulky už jsou skoro hotové, vyjdou dnes na TVGURU.cz

28.11.2017 | 18:39:52
Josef23

#4172 VERYHARDx12: To snad není možné. Vy jste Mongoli? – Ti co stále ptají na titulky. Je to tady všude napsané, že edna nepřekladá titulky na „Arrow“, ale někdo jiný.Tak se zeptejte tam, ne. Např. https://www.titulky.com/…6-294191.htm Jinak titulky na 7. i 8. díl už jsou hotové na Tvguru

28.11.2017 | 21:59:28
Monoceros

Píšu to sem, protože to bylo řečeno v crossoverovém díle Arrow … už jsem diskutovat nechtěl ale tohle fakt nechápu :D takže jak tam řešili že ze Země X přišli jejich zlý dvojníci a Alex se tomu diví a ptá se jak je možné že je Kara víckrát. A Wells říká že existuje celkem 53 Zemí a tudíž i 53× existuje i Kara … ale háček je přeci v tom, že Kara na Zemi 1 neexistuje. Kara jak ji známe ze seriálu je z jiné Země …takže se ptám, je to chyba tvůrců protože si mysleli že si toho nikdo nevšimne … nebo Kara existuje i na naší Zemi jenom prostě není mimozemšťan ?? :D

#4178 Baltik #4186 totti #4213 michao
30.11.2017 | 20:24:01
téčko171

Zkouknul jsem celý crossover a jedno vím jistě – rozhodně nelituju, že jsem s Arrowem skončil a je mi teď víceméně u prdele, jestli byla pátá řada dobrá. Musím ale uznat jednu věc. Když jsem tenkrát před nějakým tím rokem a půl viděl svůj poslední díl téhle šaškárny (to byl ten díl čtvrté řady, kdy na konci Felí vstala zázračně díky čipu v prdeli z vozíku a první co udělala, že s brekem odešla od Olího, načež následovala několikatýdenní pauza, po které se člověk mohl těšit na díl, ve kterým se bude řešit výhradně a jenom jejich vztah… yay…) vadila mi na tomhle seriálu velká spousta věcí. Nejvíc mě pak dorazilo, když zabili Laurel, u toho jsem už naštěstí nebyl. Teď po tom crossoveru a tomu čemusi, co tam proběhlo, mi na tomhle seriálu vadí už jen jedna jediná věc – že se hlavní hrdina jmenuje Oliver Queen/Green Arrow. Kdyby se jmenoval třeba Holden McGroin a říkal si třeba Bábin Úd, možná bych na ten seriál koukal dál a možná dokonce s chutí. No dobře, s chutí asi ne, ale jako kulisa k obědu dobrý. Že Green Arrowovi sebrali některé podstatné atributy, které ho Green Arrowem dělají – jeho veskrze pozitivní a optimistickou náturu, oproti té nabručené a ubrečené v seriálu, jeho levičácké a místy pacifistické postoje, že z něj v podstatě udělali takovýho podivnýho batmana (sic!) včetně jeho záporáků, to jsem byl vždycky ochotnej tak nějak přežít. Ale když mu ty atributy seberete úplně všechny, včetně druhé polovičky dynamického dua – Black Canary – a místo toho mu dáte nějakou slepici, #sorryjako, ale to už prostě není Green Arrow. A je mi opravdu naprosto volný, jestli si to nějaký slečinky na tumblr strašně přejou, nebo jestli má ten herec lepší chemii s touhle herečkou než s tamtou herečkou. Ať si má, ale neříkejte tomu Green Arrow. Ramě zabalené v obalu od másla taky nebudete říkat máslo.(:

#4177 Lyra
webmaster
30.11.2017 | 20:29:20
Lyra

#4176 téčko171: ja rame rikam maslo at je nebo neni zabalena v nicem :D

30.11.2017 | 21:00:30
Baltik

#4175 Monoceros: za b) je správně.

#4185 Monoceros
30.11.2017 | 21:26:59
Ingimir

palec hore pre Diggla, ktorý si pamätá celé mená svojich priateľov (dokonca aj tých, s ktorými netrávi moc času a ani ho nepozvali na svadbu) :D

1.12.2017 | 0:44:11
jakumlan09

svojí podstatou mi tento seriál už připomíná Beverly Hills 90210, všichni jsou tak uvědomělí, rádoby zloduši se napravují, není díl aby jeden druhého nepřesvědčoval že chybu neudělal a když není to jeho vina a bla,bla,bla, amíci by chtěli pořád někoho přes tv morálně poučovat a samy mají máslo na hlavě, udělaly z toho pěknej shit

#4181 Norbit882
1.12.2017 | 15:57:58


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama