Arrow S02E20: Seeing Red

S02E20: Seeing Red

S02E20: Seeing Red

Mirakuru úplně pohltilo Roye, který svým vztekem a nekontrolovaným chování ničí město. Po Royově smrtícím boji s policistou, musí Oliver rychle přijít na způsob, jak jej zastavit. Vše se zvrtne poté, co Sára prohlásí, že Roy zašel příliš daleko a můžou ho zastavit pouze, když ho zabijí. Mezitím Thea přišla na plán, jak zastavit Roye. Za pomoci Moiry uspořádá tiskovou konferenci, aby Roye přilákala do klubu Verdant. Její plán funguje, ale poté, co na ni Roy zaútočí, musí zasáhnout tým Arrow.

cz sk en
23.4.2014
2 190 000
43 minut


Základní info:

Režie: Doug Aarniokoski
Scénář: Wendy Mericle, Beth Schwartz
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), David Ramsey (John Diggle), Willa Holland (Thea Queen), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Manu Bennett (Slade Wilson), Susanna Thompson (Moira Queen), Kevin Alejandro (Sebastian Blood), Caity Lotz (Sarah Lance), Bex Taylor-Klaus (Cindy), Nicholas Lea (Mark Francis), Anna Hopkins (Samantha Clayton), Roark Critchlow (Clinton Hogue), Keri Adams (Bethany Snow), … 

Trailer k dvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
league

Začátek nudný ale pak se to rozjelo

19.12.2016 | 0:35:01
Bína

Škoda že zemřela. MOIRA začala se mi líbit :(

22.5.2016 | 18:00:25
Anavrin

Jedna z mých top epizod seriálu.

9.3.2015 | 8:48:43
Bane

R.I.P Moira

3.10.2014 | 22:36:29
Oju

hovoril som si, že aký nudný diel, čakal som, že to bude bomba, keďže hodnotenie bolo také vysoké, scénas Royom a Theou ma neohúrilo, no potom TO PRIŠLO! žeby najlepší diel? smrť Moiry možno prekonala scénu s Tommym vo finále 1. série… GREAT!

3.6.2014 | 13:25:50
JuRas

Po těch pár videií, co dával Stephen na FB, jak střílí z luků, mu ty 3 šípy zaráz neveřím :D (a asi je mi líto těch šípů, abych to zkusil taky)

28.4.2014 | 18:31:22
desdikado

To byl mazec :-D

28.4.2014 | 13:21:44
urbanek_jirka

Okay říkali, že někdo umře, ale že to bude Moira, která mi v posledních dílech začala připadat jako skvělá postava a hlavně matka, navíc v posledním díle byla absolutně skvělá… to jsem nečekal… vlastně asi nikdo to nečekal…, snad ani nechci vidět finálový díl této řady, protože čekat potom další půl rok na novou sérii??!! Epický seriál a skvělí scénáristé!!

26.4.2014 | 22:02:20
tom99

Prvních 30 minut mě moc nebralo, Roy mi začíná připadat už docela otravný. Rozchod Sáry a Olivera mohl mít také trochu větší opodstatnění takhle to vypadalo, jakoby si tvůrci řekli, že už spolu nebudou a tak si vymysleli ten nejubožejší důvod. Posledních 10 minut byla jízda a zkrátka nikdo z nás nečekal, co se stane. Já už myslel, že Slade buď oddělá Theu, nebo se tam objeví Malcom. Vše ale nakonec dopadlo jinak…

webmaster, grafik
26.4.2014 | 18:15:39
Wolfinator1

Jediná Moira nebyla blbá a sama od sebe Arrowa poznala a když to řekne tak umře :D

26.4.2014 | 18:07:54

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás