
Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Pěknýý..hlavně ten konec :D
Dialogy jdou ke dnu, ale efekty, souboje a příběh to celkem táhne.
Stava se z toho celkem telenovela…
jediná naděje co mám je to, že se do hrobu (ze začátku série) snad vejde více než jen jedna postava (tak 3–4), kteří už v Arrowovi opravdu nemají co dělat… ;)
Třeba se jednou dočkám dílu v téhle sérii kde mě nebude štvát nějaká ženská postava (+Diggle) svým chováním
vdaka za titulky
3 hvězdy za Sarah a Atoma, jinak je to pořád hrůza.
Všechno v seriálu je už příšerně umělý. Každý se tam objevuje pouze z povinnosti, nebo jen, aby se o epizodě mohlo říct, že tam byla Sara, Ray apod., přitom jejich výskyt byl jen důvod, aby se pak mohli objevit v LoT… Oliver chodil se Sarou a to za celé dvě epizody nám tvůrci nenaservírovali společný rozhovor?
a mě se to líbilo… když by neměl být ideálním mužem Stephen Amell, tak kdo :D
Ray to tam troska ozivil, len vdaka nemu hodnotim 60%. inak by to bolo menej