Arrow S05E10: Who Are You?

S05E10: Who Are You?

S05E10: Who Are You?

Oliver má obavy, že Prometheus má pravdu v tom, že ve svém srdci je skutečně vrahem, a proto hledá jakoukoliv naději, kterou nalezne v zázračném návratu Laurel Lance. Felicity se stále vzpamatovává ze smrti detektiva Maloneho a usiluje o pomstu, protože chce zastavit Promethea za každou cenu. Diggle bojuje ve vězení o svůj život.

cz sk en
25.1.2017
1 680 000
43 minut


Základní info:

Režie: Gregory Smith
Scénář: Ben Sokolowski, Brian Ford Sullivan
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Echo Kellum (Curtis Holt), Josh Segarra (Adrian Chase), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Joe Dinicol (Rory Regan), David Meunier (Ishmael Gregor), Garry Chalk (JG Walker), Juliana Harkavy (Dinah Drake), Lexa Doig (Talia al Ghul), Jag Bal (přítel), Chris Furci (člen ostrahy), Mike Kovac (muž), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
eli.hot

Po delší době fakt dobrej díl. Návladní mi moc sympatickej do teď nebyl, ale dobrej obrat. Taky se mi líbí, že Curtis přestává bejt taková plačka a René se ukázal poprvý jako dobrej kámoš a ne pan sólo, jak si jede vždycky. Každopádně tvůrci už se evidentně škrábou na zadnici, protože tyhle výtvory jsou přesně od tam…

17.3.2017 | 13:43:55
KollbY

dal bych min ale .. za souboj arrow v prometheusem a za prichod talii 50%

1.2.2017 | 19:00:15
rc5r

Tímto dílem končím se sledováním tohoto seriálu. Neustálé návraty, oživování a nové týmy už nestojí za můj čas. Seriál byl skvělí, bohužel od 4 série šel pomalu ale jistě k šípku. Situaci v tomto díle snad zachraňuje jen Digle a Prometheus. Souboje jsou nudné, předvídatelné a nezáživné. Nejvíc mě ale irituje nový tým. Blbeček v hokejové masce se za celou řadu z pistolek snad ani jednou netrefil, z ajťáka se stane během několika dílů mlátička (i když pokaždé dostane po hubě) a o Felicity ani nemluvím. Sbohem starý dobrý seriále!

1.2.2017 | 13:24:51
Romix01

Sam sebe se porad ptam, proc na to jeste.koukam… se.e me novy tym, se.e me Felicity…

31.1.2017 | 16:26:09
SerFirox

Jako fakt? Felicity jí dá ránu a ona se svalí na zem do bezvědomí? Palec nahoru za Taliu.

webmaster
30.1.2017 | 23:22:55
Kothy

Cim dal horsi…

30.1.2017 | 21:37:13
Spiker

Na začátku jsem měl fakt obavy, že to je fakt Laurel, protože toho oživování už bylo tolik, že už by mě to fakt nepřekvapilo. Ať radši ty postavy na chvíli odjedou (Thea, Roy), protože pak zas tvůrci dostanou absťák a přivádí je zpět. Nicméně celkově to bylo dost slabé, tolikrát jsem nepauzoval už dlouho, vůbec se mi to nechtělo dokoukávat. A kupodivu mě začal bavit návladní, jeho linka může být ještě zajímavá, akorát ho generál může kdykoliv sejmout, takže to možná bude jen divný. Jo a mám tip na |Promethea, Oliver z Earth-2..radši se neptejte :D

30.1.2017 | 20:40:20
Wettguy

Do doby než zabijou ty blbku Felicity, která je tam jen kvůli ženské části fanbase, nedám žádnýmu dílu víc jak 20%, tohle je fakt vyjímka jen proto, že neoživili tu uřvanou blbku s obuškem. Ještě že existují seriály jako Spartacus, Vikings, GOT, který se z toho nesnaží dělat telenovelu. Seriál už je převídatelný, nelogický a strašná slaďárna. Samozřejmě že Ollie má teď plno práce s Prometheusem, ale rozhodne se vycvičit novou Black Canary, proč? Samozřejmě že láska. :)

30.1.2017 | 14:41:00
Raya

Za tenhle díl po dlouhé době plus pro Felicity.

29.1.2017 | 22:54:10
karlospajdos

Za mě super, po čekání mě to bavilo.

28.1.2017 | 17:18:15

Nábor: Staň se redaktorem

Neváhej a staň se naším redaktorem

Přidej se k nám a piš články o svých oblíbených seriálech. Stačí nám jen poslat krátký text.

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás