Arrow
90/100 - 1 391×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

S05E13: Spectre of the Gun

S05E13: Spectre of the Gun

Traumatický útok na radnici vyvolá v Renem vzpomínky na jeho rodinu. Díky flashbackům dojde k odhalení, jak se z Reneho, obyčejného člena rodiny, stal hrdina jménem Wild Dog. Oliver se musí vypořádat s mužem, jenž stojí za útokem na radnici, a uvědomí si, že bude lepšího ho dopadnout jako starosta Queen než jako Green Arrow. Napětí ve skrýši týmu Arrow roste.

cz sk
15.2.2017
1 660 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: Marc Guggenheim
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Willa Holland (Thea Queen), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Echo Kellum (Curtis Holt), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Josh Segarra (Adrian Chase), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Juliana Harkavy (Dinah Drake), Samaire Armstrong (Laura Ramirez), Cliff Chamberlain (James Edlund), Laara Sadiq (Emily Pollard), Kaiden Berge (ničema), Josh Brauer (Skel), Bruce Crawford (zločinec), … 

Trailer ke třinácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mikee33

S prominutím stupidní díl. Je to vlastně o tom, co nám chce v Evropě udělat EU – odzbrojit nás. Ano, máme registraci zbraní. Nicméně tenhle díl říká, že registrací zbraní se zlepší boj s lumpama. Ani hovno, přátelé, hovno. Že se registrují, nebo zakážou LEGÁLNĚ držené zbraně neznamená, že lumpové přestanou střelné zbraně používat. Čili – jediný, k čemu zákaz zbraní vede je to, že lumpové se budou cítit bezpečněji. EDIT – konec dílu mne nakonec potěšil. Lidi MUSÍ mít právo nosit zbraň – to je prostě fakt. Sluníčka, vítači a ostatní blbouni ať si políbí prdku.

1.3.2017 | 14:03:32
PatasEl

René i nápad celkové epizody byl fajn, provedení taky celkem v pohodě, ale prostě mi dost vadí, že Prometheus je bůh ví kde. Prostě i když díl je sám o sobě slušnej, ve výsledku to degraduje finálový epizody, ve kterých nebude žádný napětí. Ta atmosféra nenávisti od Promethea, kterou si už budoval, bude v tahu a zas to bude konec o ničem. Takový díly ať strčí na začátek do první půlky série a ve druhé ať už se aktivněji věnujou hlavnímu záporákovi série, posledně s Damienem to bylo v tomhle dost podobný

23.2.2017 | 17:22:35
Kothy

Torchu min tlacit na city, jinak dobre..

20.2.2017 | 22:33:41
komcus

Slabší, ale ne špatný.

čestný člen redakce
20.2.2017 | 20:04:07
Spiker

Pro mě slabší díl. Ne, že by se mi nelíbilo více politické prostředí, Oliverovy flashbacky vyměněné za ty Reného (ačkoliv mu ženu a dítě fakt nevěřím a ta smrt byla strašně divná) nebo odsunutí GA na vedlejší kolej (ten měl snad jen jednu scénu). Celkově jsem se spíše nebavil a tyhle výplňkové epizody od hlavní linky mě nikdy extra nebraly, i když tyhle atentáty reflektují reálný svět, což je pro mě Ameriku silné téma, společně s nošením zbraní, takže poselství chápu, ale příště chci zase nějaký nářez, což už pátá série dokázala, že umí.

19.2.2017 | 18:09:41
KollbY

achjo

19.2.2017 | 17:22:03
scottt1

Jedine za Reneho sa to oplatilo pozerat

18.2.2017 | 15:21:17
karlospajdos

Dobrá byla jen minulost Reneho, jinak nic moc.

18.2.2017 | 15:02:49
tom99

80% za Reného minulost. Nápad děje epizody nebyl špatný, ale značně nevyužitý a nedotažený do konce…

webmaster, grafik
18.2.2017 | 14:58:56
hmyzovrah

dil uplne o..

17.2.2017 | 15:37:14
1

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama