Arrow S07E17: Inheritance

S07E17: Inheritance

S07E17: Inheritance

Laurel se dozví špatnou informaci týkající se Emiko, a proto se o ni podělí s Oliverem. Ten chce slyšet pravdu přímo od ní, kvůli čemuž se celý tým ocitne v nebezpečí. Skrze flashbacky je odhalen vztah Emiko a jejího otce Roberta.

cz sk
25.3.2019
1 010 000
43 minut

Základní info:

Režie: Patia Prouty
Scénář: Sarah Tarkoff, Elizabeth Kim
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Juliana Harkavy (Dinah Drake), Sea Shimooka (Emiko Adachi), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Jamey Sheridan (Robert Queen), Kacey Rohl (Alena Whitlock), Adrian Paul (Dante), Miya Cech (mladší Emiko Queen), Jeanie Cloutier (Kazumi Adachi), Jayce Barreiro (Gustavo Hernandez), Keri Adams (Bethany Snow), Cassandra Ebner (vědkyně), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dannymoro58

Mě díl docela dost bavil. :)

překladatel
30.7.2019 | 17:32:25
Spiker

Trošku neuvěřitelná (v tom špatném smyslu) situace s Emiko. Nicméně mě díl docela dost bavil, že by měla sezóna konečně hlavního záporáka a nepřešlapovala na místě?

28.4.2019 | 14:07:54
Jiri007

Dobrý díl, Emiko je fakt mrcha a Olivera fakt nechapu měl by se snažit ji zastavit a ne přemlouvat, a Laurel je mi docela líto, snaži se byt dobra ale přesto ji nikdo nevěří, a ten program Archer je fakt zajimavy, a za zničeni Queen's Gambit muže Malcolm, na tom planu stalo že to objednal on a ona o tom jen věděla.

redaktor
24.4.2019 | 11:36:22
Levascue

Emiko nesabotavala Queen's Gambit panebože…pouze věděla o Malcolmově plánu a chtěla Roberta varovat, než jí poslal k šípku…lidi dívejte se pozorně a nevymýšlejte ptákoviny.

14.4.2019 | 18:46:28
Jewkayje

Já sem to tedy pochopil tak, že ona jen dostala ten plán, na kterém byly naznačeny ty sabotované místa a mohla se rozhodnout o tom mlčet nebo to prozradit. Mi přišlo divné, aby to nesla ukázat svému otci a přitom to sabotovala sama.

9.4.2019 | 16:39:01
RedRose

Emiko je děsnej ksicht a k tomu je fakt děsivě otravná… Jinak slušné, ale asi začnu počítat kolikrát v každém díle Oliver řekne My Family… To je už taky otravné… Scénaristi se ale snaží změnít minulost?! Dříve bylo přece řečeno, že za potopení Queen's Gambit může Malcolm!! It sank during a heavy storm at sea in 2007 due to being sabotaged by Malcolm Merlyn.

7.4.2019 | 20:30:02
CaptainDeadpool

jdem rád, že nejsem jediný, komu vadí Emiko… je to neuvěřitelně otravná postava a doufám, že umře navíc je absolutně čitelná a to je škoda jinak dobrý díl dobře jsem se bavil…

2.4.2019 | 21:05:05
Narcis123

Dúfam že Emiko umrie akože celkom mi vadí že z nej urobili hlavného záporáka ale čo už a snáď to Laurel prežije príde mi ako najzaujímavejšia postava…plus by mohli dať Dinah do ladu a rozmraziť až v budúcnosti … Ako black canary mi vobec nesedí v podstate sa na tom poste ohriala tak jednu sériu ?

30.3.2019 | 13:40:53
Cocafull

Nějak mi nesedí, že existuje Ninth Circle vedle Ligy stínů a Oliver o nich nikdy neslyšel…:)

28.3.2019 | 0:30:39
RagnarokCzD

Oh, jak šokující … -_-

Jako ne, že bych nechápal, že se scénáristi snažej přijít s nějakym překvapením … ale jak to dělaj, že si vždycky vyberou tu nejabsurdnější možnost? :-/

27.3.2019 | 14:20:29

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás