Arrow 10 postav, jejichž návrat chceme vidět v poslední řadě seriálu Arrow

10 postav, jejichž návrat chceme vidět v poslední řadě seriálu Arrow

10 postav, jejichž návrat chceme vidět v poslední řadě seriálu Arrow

Letos na podzim se dočkáme poslední řady seriálu Arrow, a proto čekáme, že se seriál rozloučí ve velkém. V následujícím článku naleznete 10 postav, jejichž návrat chceme vidět alespoň v jednom z posledních dílů.

11 2
7.6.2019

V následujícím článku naleznete výčet 10 postav, které bychom si přáli vidět v poslední řadě seriálu Arrow. Ve výčtu nenaleznete žádné současné hlavní postavy jako Oliver Queen, John Diggle atp. Tyto postavy se totiž jistě vrátí, a proto jsou v seznamu zahrnuty jen ty, jejichž působení v poslední sérii není vůbec jisté. (Ve výčtu jsme také vynechali i Felicity Smoak, která se zřejmě určitě neobjeví v poslední řadě, ale kdo ví?)

Thea Queen

Jedna z Oliverových sester se sice objevila v sedmé sérii, nicméně my chceme v té poslední vidět tu oblíbenější a známější. Thea se sice aktuálně nachází někde jinde, ale i tak by se mohla vrátit alespoň na jeden díl.


Moira Queen

Oliverova matka je sice mrtvá, ale to neznamená, že se nemůže vrátit třeba formou halucinací či vzpomínek. Jednalo by se o pěkný návrat, přičemž společně s ní by mohl přijít i Robert Queen.

Tommy Merlyn

Oliverův nejlepší kamarád je sice také mrtvý, a to už od finále první řady, nicméně se v posledních letech několikrát vrátil jako duch. Pokud by se měl Tommy někdy vrátit, tak rozhodně v poslední řadě.

Malcolm Merlyn

Tommyho otec a velký Oliverův nepřítel je sice taktéž mrtvý, ale jeho smrt jsme ve skutečnosti nikdy neviděli. Pokud by se tedy Dark Archer neobjevil v halucinacích či vzpomínkách, tak by se mohl objevit z masa a kostí i v poslední řadě.

Anatoly Knyazev

České publikum má Anatolyho Knyazeva velmi rádo, protože jeho představitel, herec David Nykl, je původem z Prahy. Kromě toho je Anatoly stále naživu, a proto by se mohl objevit alespoň v jedné epizodě.

Helena Bertinelli

S návratem Huntress mají tvůrci seriálu Arrow velké problémy. Příběh by pro ni sice měli připravený, ale společnost Warner Bros. jim zřejmě její návrat nepovolí. Třeba však dojde k zázraku a my se Huntress konečně dočkáme. Tvůrci o ní totiž mluví už pěkně dlouho.

Floyd Lawton

Deadshot patří mezi další postavy, které společnost Warner Bros. zakázala využívat tvůrcům seriálu Arrow. Deadshot byl proto odstraněn ze seriálu, i když jsme jeho smrt nikdy neviděli.

Ben Turner

Tento návrat je z naší strany poměrně očekáván. Bronze Tiger si v průběh sedmé řady napravil reputaci, přičemž ve flashforwardech bylo odhaleno, že jeho syn Connor byl adoptován Johnem Digglem. Vzhledem k tomu, že jsme tuto adopci v seriálu Arrow ještě neviděli, usuzujeme, že k ní dojde v osmé řadě.

Prometheus

Díky Prometheovi tvůrci ukázali, že jsou schopni vytvořit dostatečně schopného padoucha, který nemá svou předlohu v komiksech. Simon Morrison je sice také mrtvý, ale už jednou jsme ho mohli vidět v halucinacích, tak proč by k tomu stejnému nemohlo dojít v poslední řadě?

Slade Wilson

To nejlepší na konec. Pokud by si fanoušci seriálu Arrow měli přát jen jeden návrat, tak by to byl jednoznačně návrat Deathstrokea. Ten ve vesmíru komiksových seriálů stanice CW i nadále žije, otázkou však je, zda by jeho návrat dovolili Warneři. Uvidíme…

Kdo by se měl vrátit do poslední řady? V následující anketě můžete zvolit až tři možnosti, proto vybírejte jen ty, bez kterých by se konec podle vás určitě neobešel.

Kdo by se podle vás měl určitě vrátit do poslední řady?

37%
20%
12%
11%
5%
4%
4%
3%
2%
2%
1%
519 hlasů

Foto: CW

Diskuze /10

DC Expert

A co Ragman strašně tam chybí byl jednou z nejlepších postav které se tak debilním způsobem zbavili!

7.6.2019 | 16:51:58
Stardos

Uvítám co nejvíce postav to půjde, hlavně pro crossover a případně

Oliverův pohřeb, pokud nastane. Tam by snad mohli dát i třeba Waltera nebo McKennu

7.6.2019 | 17:04:27
Jiri007

no jak bych si přal nejvíc navrat Malcolma Merlyna a Sladea Wilsona, dale bych uvital Anatolyho, Helenu a Deadshota a ještě Theu.

redaktor
7.6.2019 | 17:28:38
88

Hlavně Slade a Magician! :) Ale Turner by byl taky super.

7.6.2019 | 17:29:33
Lord Denvil

Speedy :)

7.6.2019 | 19:39:10
fanta2pomeranc

Slade a Tommy, samozřejmě. Taky bych ráda viděla Masea a Tarsu (Katanu). To byl krásný pár.

7.6.2019 | 20:05:23
SmetyCZ

Asi všechny kromě Bronze Tigera (zbytečně by zabíral prostor pro důležitější postavy), zabít bloncku, solidní příběh a pro mě už jenom kávičku.

7.6.2019 | 22:14:44
tominotomino

Určitě bych rád viděl Theu. A dále Helenu a Anatolyho.

webmaster
8.6.2019 | 10:19:49
filozof

Takže poslední řada má být sraz halucinací a otravných flashbacků? Díky ale nechci!

10.6.2019 | 2:22:20
KaraSnowAllen

A co Laurel Lance z Earth 1? Taky mrtvá, ale taky se může vrátit jako halucinace nebo vzpomínka, aspon já bych byla docela ráda.

10.6.2019 | 21:28:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás