Arrow Kdo všechno se vrátil do jubilejní 150. epizody?

Kdo všechno se vrátil do jubilejní 150. epizody?

Kdo všechno se vrátil do jubilejní 150. epizody?

Dvanáctá epizoda sedmé řady byla zároveň 150. dílem celého seriálu Arrow. Díky dokumentárnímu zpracování se do seriálu vrátilo hned několik známých postav, které už nevídáme. O koho všeho šlo?

8 0
7.2.2019

Epizoda Emerald Archer byla zpracována formou dokumentu, díky čemuž se do seriálu mohlo vrátit několik postav, které už delší dobu nevídáme. Vrátilo se několik očekávaných postav, které doplnily i nečekané návraty. Pojďme si shrnout, kdo všechno se vlastně vrátil.

Zaměřme se nejdříve na hlavní postavy. Když pomineme všechny živé, které se v seriálu objevily, tedy Olivera Queena, Johna Digglea, Felicity Smoak, Curtise Holta, Reneho Ramireze, Roye Harpera, Dinah Drake, Dinah Laurel Lance ze Země 2, Ricarda Diaze a Emiko Queen, tak se v díle navíc objevily i postavy Quentin Lance, Thea Queen a Dinah Laurel Lance.


(Quentin byl prvním navrátilcem, který se v epizodě objevil. Foto: CW)

Z vedlejších postav jsme se dočkali současné vůdkyně Legend Sary Lance, rychlíka Barryho Allena, doktorky Elisy Schwartz, bývalého hrdiny Roryho Regana a bývalé pomocnice Canary Cindy Simone.

Nakonec ještě zmiňme vedlejší postavy, které se v sedmé řadě objevují poměrně často. Ve dvanáctém díle se proto objevily i postavy Zoe Ramirez, policista Nick Anastas, Oliverův syn William a pouliční bojovnice Mia z budoucnosti, kterou doprovázel John Diggle Jr. z budoucnosti.

Přítomnost které postavy vás v jubilejním 150. díle překvapila nejvíce?

Diskuze /2

arronasu

chci Ragmana zpátky nastálo !

#2 God of war
8.2.2019 | 10:03:54
God of war

#1 arronasu: Já taky. Oni se ho zbavili tak debilním způsobem a zakrytí atomovky. Co dělala v seriálu atomovka jako.

8.2.2019 | 15:57:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Kvůli Emiko a Devátému kruhu se Oliver a celý jeho tým ocitají ve velkém nebezpečí. Do Star City se vrátí několik postav, zatímco jiné odejdou. Kdo přežije?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás