Arrow Představila nám čtrnáctá epizoda hlavního padoucha sedmé série?

Představila nám čtrnáctá epizoda hlavního padoucha sedmé série?

Představila nám čtrnáctá epizoda hlavního padoucha sedmé série?

I když je sedmá série poměrně povedená a zajímavá, tak jí chybí jeden základní prvek. Řeč je pochopitelně o hlavních padouchovi, který však možná konečně přišel na scénu.

8 0
8.3.2019

Seriál Arrow je mimo jiné známý svými ikonickými hlavními padouchy, kteří se nám představili v průběhu prvních šesti řad. Tento fakt však nemůžeme říct o řadě sedmé, ve které onen hlavní padouch stále chybí. Důvod? To zatím nikdo neví. A ani nevíme, koho bychom za tohoto hlavního padoucha měli prozatím považovat.

Dlouhou dobu se spekulovalo, že hlavním padouchem bude opět Ricardo Diaz. Tuto úlohu možná plnil v první polovině sedmé série, nicméně po jeho porážce se za hlavního padoucha celé řady nemůže považovat. Navíc kvůli událostem čtrnácté epizody Brothers & Sisters se možná ani nedožije konce série.


(Dante nám konečně ukázal svou tvář. Foto: CW)

Zajímavým hlavním padouchem by byl Oliverův bývalý spoluvězeň Stanley Dover, nicméně ten si po útěku z vězení zahrál jen epizodního padoucha. Hlavním padouchem však může být i Dante, záhadný muž, o kterém se dosud více mluvilo, než ho bylo vidět.

Dante se nám však konečně představil, a to právě ve čtrnácté epizodě. Jedná se o velmi zámožného a schopného muže, který financuje především skupiny, které páchají zlo. Kromě toho i on sám se dokáže prát, nejenom, že ovládá bojová umění, ale zároveň je i dobrý v boji s noži. Do této roli byl obsazen britský herec Adrian Paul, který je znám především díky filmovým rolím.

Myslíte si, že bude Dante hlavním padouchem sedmé řady?

Diskuze /3

Biki

Stanley zklamal, toho jsem tipovala na hlavního padoucha a nakonec se moc nepředvedl :/

#2 Lynth
8.3.2019 | 16:47:08
Lynth

#1 Biki: Stanley byl teda dost tragickej už ve vězení .. alespoň za mě tedy :D

8.3.2019 | 21:00:05
DC Expert

Dante bude hlavní padouch. Podle mě Stanley určitě ne.

9.3.2019 | 8:33:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás