Arrow Seriál Arrow zřejmě opravdu přišel o svou další hlavní postavu

Seriál Arrow zřejmě opravdu přišel o svou další hlavní postavu

Seriál Arrow zřejmě opravdu přišel o svou další hlavní postavu

Ve druhé polovině sedmé série nás překvapivě opustily dvě hlavní postavy. Je tomu již konec, nebo nás v nadcházejících dílech čeká odchod i někoho dalšího?

6 0
15.3.2019

Když nás ve třinácté epizodě Star City Slayer opustil Curtis Holt, tedy postava, která patří mezi hlavní, tak nikdo nečekal, že se hned v nadcházejícím čtrnácté epizodě Brothers & Sisters rozloučíme s další hlavní postavou. Řeč je nyní o Ricardu Diazovi, o jehož smrti jsme psali již dříve.

Jeho osud byl odhalen v patnácté epizodě Training Day, ve které nás o tom informoval Ben Turner. Ten Laurel prozradil, že Diaze někdo upálil zaživa, což se však ututlalo. A tím někým byla postava, která na sobě měla oblek Green Arrowa. Že by ho Emiko skutečně zabila na Danteho příkaz?


(Diaze jsme si nakonec moc neužili. Foto: CW)

Diazova smrt je hned v několika ohledech překvapivá. Tato postava byla před začátkem sedmé série povýšena na hlavní, takže se čekalo, že Diaz padne nejdříve na konci této série. Zemřel však už ve čtrnáctém díle, takže si herec Kirk Acevedo moc neužil svou novou pozici.

Pochopitelně je i překvapivá jeho náhlá smrt, tedy hned po Curtisově odchodu. Že by v seriálu Arrow konečně došlo k výraznější čistce hlavních postav? Seriál to rozhodně potřeboval, protože některým hlavním postavám se v poslední době nedává tolik prostoru. A ano, mezi ně patří i samotný Oliver Queen, který se po vysvobození z věznice dostal do ústraní.

Co říkáte na tak brzký odchod Ricarda Diaze? Jeho mrtvé tělo nám dosud nebylo ukázáno, což naznačuje, že by se mohl vrátit. Dojde k tomu někdy, nebo je skutečně mrtvý?

Diskuze /2

Harmasan

Já jaem rád, že užntam nebude Diaz. Mě osobně přišla postava Diaze nudná. Více se mi líbil Prometheus. Toho měli nechat na víc než jednu řadu namísto Diaze.

15.3.2019 | 23:39:09
DC Expert

Takže Dante je hlavní záporák.

16.3.2019 | 10:32:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás