Arrow Seriálu se zřejmě podařilo uzavřít příběh They

Seriálu se zřejmě podařilo uzavřít příběh They

Seriálu se zřejmě podařilo uzavřít příběh They

Kromě toho, že by v poslední řadě Arrowa mělo dojít k uzavření Oliverova příběhu, se seriál musí zaměřit i na konce dalších hlavních postav. Minimálně příběh They totiž směřuje ke svému konci.

14 0
4.11.2019

Ve třetí epizodě Leap of Faith se do seriálu vrátila Oliverova sestra Thea. Ta byla v poslední době velmi aktivní a její příběh měl leccos společného s Ligou zabijáků. Konec epizody však naznačil, co na Theu čeká dále a jakého konce se v seriálu vlastně dočká.

Thea by se měla objevit ve více epizodách poslední série, nicméně už samotný třetí díl ukázal, že by se mohlo jednat o její poslední epizodu. Na konci dílu se totiž rozhodla k razantnímu kroku. Díky svému původu si mohla nárokovat pomyslný trůn Ligy zabijáků, což nakonec udělala. Ve finálním souboji porazila Taliu, která tak přišla o možné vůdcovství.


(Dočkáme se ještě někdy nově vzniklé Ligy? Foto: CW)

Thea jí však záhy něco navrhla – Liga zabijáků nesplňuje to, co by od své organizace očekávala, a proto navrhla, že ji transformuje na Ligu hrdinek (popřípadě Ligu hrdinů). Zakládající členkou se tedy stala samotná Thea, které bude sekundovat Talia, jíž se organizace vedená dvěma ženami zalíbila.

Malcolmova dcera tedy nakonec dohnala svůj dávno předpovězený osud, nicméně si ho upravila podle sebe. Nyní má silnou spojenkyni v podobě Talie. Uvidíme, zda se Ligy hrdinek ještě někdy dočkáme. Pokud bychom však členy této organizace neviděli v poslední řadě seriálu Arrow, tak je popřípadě mohou využít všechny ostatní seriály ze komiksového světa na stanici CW.

Diskuze /4

Lex Luthor

Tím by vysvětlili proč mohla Talia trénovat Miu. A Mia by mohla být členkou nové legie.

#2 Big_Boss
4.11.2019 | 16:32:03
Big_Boss

#1 Lex Luthor: Miu trénovala Nyssa, kterou hraje Katrina Law, ale chápu pointu.

#3 Lex Luthor
4.11.2019 | 17:02:52
Lex Luthor

#2 Big_Boss: ok díky

4.11.2019 | 20:19:28
CoRnDuCK

Mohli by se objevit v připravovaném spinoffu Green Arrow and the Canaries :)

5.11.2019 | 20:15:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás