Arrow Sledovanost čtvrté řady seriálu Arrow

Sledovanost čtvrté řady seriálu Arrow

Sledovanost čtvrté řady seriálu Arrow

Za námi je už čtvrtá řada seriálu Arrow, proto nastal čas se podívat na naši pravidelnou rekapitulaci. Tentokrát se podíváme, jak se seriálu dařilo na televizních obrazovkách.


25 0
25.6.2016

Již čtvrtým rokem sledujeme sledovanost seriálu Arrow, tudíž se pojďme podívat, jakého úspěchu se tento seriál tentokrát dočkal. Celkový průměr čtvrté řady činí 2,49 miliónu diváků. Jedná se o nejhorší průměr celého seriálu. Čtvrtá série skončila jak za první řadou s průměrem 3,21 miliónu diváků, tak i za třetí (2,76 miliónu diváků) a druhou (2,62 miliónu diváků). Nicméně se i tak nejedná o žádnou tragédii, na stanici CW se stále jedná o druhý nejsledovanější seriál.

Nejsledovanější epizodou čtvrté sezóny se, jako již tradičně, stala crossoverová epizoda, kterou byl tentokrát osmý díl Legends of Yesterday. Nasbíral celkových 3,66 miliónu diváků. Tento crossoverový díl však nedokázala porazit ten z minulé sezóny. Minulou crossoverovou epizodu sledovalo celkem 3,92 miliónu diváků.


Když nebudeme počítat crossovery, tak nejúspěšnější epizodou této seriálové sezóny byl devátý díl Dark Waters s celkovou sledovaností 2,82 miliónu diváků. Epizodou s nejhorší sledovaností se stal dvaadvacátý díl Lost in the Flood, který nasbíral 1,94 miliónu diváků. Jedná se o vůbec první díl seriálu Arrow, který klesl pod dvoumiliónovou hranici.

Graf sledovanosti všech čtyř sérií:

V dalších rekapitulačních článcích se podíváme na hodnocení čtvrté řady a na ty nejlepší a nejhorší momenty z čtvrté série.

Diskuze /7

Ellennnka

myslíš, že by jsi mohl začít uvádět i Live, Live +3 a Live +7?

Protože pak ty hodnoty jsou sakra někde jinde a je to objektivnější. Arrow byl totiž ve všech celkových srovnání jeden z mála seriálů, který táhl lidi ve všech těchto dalších grafech a zachoval si po celé čtyři roky kvalitní základnu s 4 miliony diváky v průměru.

#7 Xavik
25.6.2016 | 17:12:51
Izar

čtvrtá řada jednoznačně nejhorší ze všech

#3 Sindar #4 Giros/Matis
25.6.2016 | 17:56:39
Sindar

#2 Izar: +1

25.6.2016 | 18:46:55
Giros/Matis

#2 Izar: souhlas

25.6.2016 | 21:34:44
rhobos

Není náhodou podle tabulky nejlepší 8. a ne 9. díl ? :)

#6 rhobos
26.6.2016 | 11:33:56
rhobos

#5 rhobos: Pardón článek sem proletěl pak sem s k tomu vrátil a už vím co sem přehlédl :D Omlouvám se :D :(

#7 Xavik
26.6.2016 | 11:35:14
Xavik

#1 Ellennnka: Ne, budu i nadále uvádět jen data premiér.
#6 rhobos: Pohoda. :)

admin
26.6.2016 | 18:42:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás