Arrow Sledovanost sedmé řady seriálu Arrow

Sledovanost sedmé řady seriálu Arrow

Sledovanost sedmé řady seriálu Arrow

Seriál má na svém kontě již sedm sérií, proto není divu, že sledovanost neustále klesá. Letos však na konci řady došlo k posunu ve vysílání, což seriálu rozhodně neprospělo.

8 0
28.5.2019

I přesto, že seriál Arrow nemá nijak převratnou sledovanost, se dočkáme osmé série, která však bude pro seriál poslední. Průměr sedmé řady byl tentokrát velmi nízký, ocitl se totiž na 1,09 milionu diváků. Tento průměr se pochopitelně nachází za průměrnou sledovaností šesté (1,27 milionu diváků), páté (1,76 milionu diváků), čtvrté (2,49 milionu diváků), druhé (2,62 milionu diváků), třetí (2,76 milionu diváků) i první (3,21 milionu diváků) série.

Když nebudeme počítat letošní crossoverový díl Elseworlds, Part 2, který měl sledovanost 2,06 milionu diváků, tak největší sledovanost si odnesla první epizoda Inmate 4587, která skončila na 1,43 milionu diváků. Nejhůře sledovanou epizodou se stal jednadvacátý díl Living Proof, na který se dívalo pouze 630 tisíc diváků.


Ostatně sledovanost od osmnáctého dílu až do finále nebyla nijak slavná, protože tyto díly se v USA vysílali až ve 21:00 po epizodách seriálu Legends of Tomorrow. Všechny předchozí díly se vysílaly už ve 20:00, kdy mívají seriály stanice CW mnohem lepší sledovanost.

Graf sledovanosti všech sedmi sérií

Diskuze /3

stragen

Žádný div stava se z toho nuda plna kecu promin a omlouvam se. Porad dokola … mohli by go zakocit nejak rozumně bez otevreneho konce.

28.5.2019 | 19:17:30
Scrappak

Sak asi preto ohlásili ze ôsma séria bude posledná…

28.5.2019 | 19:55:34
SirTennant

Tady jde krásně vidět jak jedna série může posrat celej seriál (co se týče sledovanosti). Pátá série, podle mě jedna z nejlepších sérii, má tak malou sledovanost oproti předchozím jenom protože přišla po 4. sérii – nejhorší sérii

1.6.2019 | 18:33:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás