Arrow Teorie a spekulace: Dočkáme se Nightwinga?

Teorie a spekulace: Dočkáme se Nightwinga?

Teorie a spekulace: Dočkáme se Nightwinga?

V seriálu se už objevila řada hrdinů počínaje Huntress a končeje Black Canary. Postupem času by se tento seznam hrdinů mohl rozrůst a napomoci tak propojení seriálů a filmů v celém DC universu.


3 1
6.12.2013

Proč zrovna Nightwing? Je tu hned několik bodů, které tomu nasvědčují. Vezmeme to hezky popořadě.

Nightwing vlastním jménem Richard „Dick“ Grayson se řadí mezi ty nejstarší komiksové postavy (1940). V DC universu bude vždycky spíše znám jako první Robin a ve své dospělosti jako Nightwing.


Než se stal prvním Robinem a následně Nightwingem musel projít mnohaletým tréninkem, který vedl samotný Bruce Wayne/Batman jenž v něm viděl sám sebe, když přišel o rodiče. Bruce ho cvičí a trénuje v mnoha bojových uměních (Aikido, Savate, Jujitsu, Muay Thai, Box, Capoieira), také musel tvrdě pracovat na svém deduktivní myšlení a taktických znalostí.

V plno ohledech je Richard stejný jako jeho učitel Bruce (žádné super-schopnosti, vynikající deduktivní myšlení a v dalších mnoha ohledech). Ale v jednom se přeci liší. Bruce po smrti rodičů sliboval pomstu a Richard spravedlnost, a proto Richard dokázal lépe zvládnout svoji ztrátu.

Když se Richard rozhodl, že nechce být už spojován se jménem Robin, tak si změní kostým a začne si říkat Nightwing. Toto jméno si zvolil k uctění superhrdiny, který se vyskytoval na Kryptonu. Příběh o Kryptonském Nightwingovi a Flamebird mu právě vyprávěl Superman při několika jejich setkání.

V novějších komiksech dostal Nightwing své vlastní město Blüdhaven, které leží poblíž Gothamu. Blüdhaven je přístavní město, které je stejně zkorumpované jako Gotham. I přestože už nechce být Richard spojován s Robinem, tak se to Gothamu vrací a občas vypomáhá Batmanovi a dokonce se stává i občasným Batmanem.

„Když zemřeš v Blüdhavenu a přijdeš do pekla, tak to považuji za jakési povzbuzení“

V kostce:

  • odkaz na město Blüdhaven z první série Arrowa
  • spojení Nightwinga s Batmanem i Supermanem by mohlo vést k předvedení Nightwinga v seriálu a pak i v chystaném filmu Superman vs. Batman
  • mnohé nasvědčuje i to, že Nightwing je superhrdina bez super-schopností
  • a na závěr tu máme twitter, kde Steven McQueen napsal: Nightwing trénink a přiložil fotografii.

Diskuze /9

Denii

Jestli to fakt bude pravda :D a bude tam hrát Steven McQueen…tak to bude hrozný :D ae je to vtipný xD z Arrowa šla postava do TVD a teď možná naopak :D

#2 woreek
6.12.2013 | 17:57:47
woreek

#1 Denii: ktora postava sla z arrowa do tvd? :D

#7 Denii
6.12.2013 | 18:46:54
Kafka Tamura

Co je TVD? :)

6.12.2013 | 21:09:19
Mikenn

The Wampire Diaries

#6 Kafka Tamura
6.12.2013 | 21:16:48
Mikenn

*Vampire

6.12.2013 | 21:17:16
Kafka Tamura

#4 Mikenn: Ježiš, že já blbec se vůbec ptal :D Ale díky,,,

6.12.2013 | 21:25:12
Denii

#2 woreek: McKenna :)

7.12.2013 | 20:54:36
Lill

aj Oliver išiel z TVD do Arrow, keď si to tak vezmete :D

inak ja vôbec nepoznám tento komixový svet a bojím sa, že zachvíľu sa začnem v tom strácať :/

7.12.2013 | 22:32:44
bSaR

Já jsem si od začátku říkal, že by bylo fajn vidět cameo Batmana a případně jeho vlastní seriál, který by byl součástí stejného seriálového universa jako je Arrow. Nicméně Nightwing by taky nebyl od věci, není to tak provařená postava a sledovat ho na televizních obrazovkách společně s Green Arrowem by bylo moc fajn. I když bych asi zvolil jiného herce a docela zajímavou volbou by pro mě byl např. Chris O'Donnell :-)

12.12.2013 | 15:14:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás