Arrow Fotografie z focení pro šestou sérii

Fotografie z focení pro šestou sérii

Fotografie z focení pro šestou sérii

Vypadá to, že se v dalším seriálovém roce dočkáme nových fotografií hlavních postav, protože nedávno byli minimálně herci Echo Kellum a Katie Cassidy na focení těchto fotografií.


22 2
8.6.2017

Diskuze /9

Lex Luthor

takže myslím, že výbuch přežili Mr. Terrific a Black Siren

#3 league
8.6.2017 | 18:04:07
MrNovis

Já si zase myslím, že nanejvýš v první epizodě uvidíme úplně všechny postavy. Takže bych se nedivil, kdyby se postupně uvolňovaly další promo fotky k dalším postavám. Určitě by nám takhle neprozradili, který postavy umřou a který ne…

8.6.2017 | 20:33:16
league

#1 Lex Luthor: Mr.Terrific a black siren jako to je jasné a pak má ještě smlouvu Dinah Drake a Rene. A také deadstroke udělá Oliverovi pá pá a půjde za svým synem. Jinak Felicity a Thea nemají smlouvu a ani John. Už vídím první díl šesté epizody na ostrově se válí kousky Felicity They a Johna. Jinak ta čtyřka co přežije se má přidat k Oliverovi.

#4 Lex Luthor
9.6.2017 | 8:56:48
Lex Luthor

#3 league: Jo je tam moc postav potřebuje to trochu pročistit

#5 Stanelo39
9.6.2017 | 13:58:14
Stanelo39

#4 Lex Luthor: Taky říkaly,že už původní tým Arrow (Oliver, John, Felicity) nikdy takhle neuvidíme. Možná narážely na to, že zemřeli.

#6 Viuda Negra
9.6.2017 | 21:59:49
Viuda Negra

#5 Stanelo39: Tak to asi bude hodně špatný :D

10.6.2017 | 11:23:42
anndy

zrovna tyhle dvě postavy mě fakt nezajímají, Sirénu nesnáším ať už jako Laurel 1 nebo 2.0, Mr. Terrific měl radši zůstat v doupěti u počítače, tohle mu nesedí

10.6.2017 | 19:29:45
drioton

Mr. Terrific plne zbytocna postava s akoze vtipnymi hlaskami. Nevie sa bit ,trocha to vie s it s tym moto oblecenim ach. Vyzera uplne ako dement.Rovnako ako ten mexican :D A este nahodte obleky a on si robi vlasy alebo ako to tak rychlo stihne si ich zapliect a potom rozpliect :D

15.6.2017 | 20:03:34
stasidlo

Hmmm.. Podle mě se v 6. sérii budou vysytovat flashbacky z ostrova, během těch dvou měsíců, takže toto nemusí nic znamenat… Jinak doufám že Thea přežije, je todost pravděpodobné, protože jsem četla, že jednou ze dvou věcí co by tvůrci neudělali, je ji zabít… :)

15.6.2017 | 20:54:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás