Arrow 7 spoilerů z epizody The Scientist

7 spoilerů z epizody The Scientist

7 spoilerů z epizody The Scientist

Následující článek je obdobný tomu předešlému 5 věcí, které bychom měli vědět o příchodu Flashe, ale je pojat více spoilerově.


2 0
3.12.2013

1. Oliver rozhodně není Barryho fanouškem. Je otráven jak jeho přítomností ve Starling City, tak jeho otázkami, a už vůbec není nadšený z toho, že někdo jiný než Arrow tým vyšetřuje případ, který by mohl mít spojitost s jeho minulostí. Požádá Diggla, aby si ho proklepnul, a dozví se něco zajímavého.

2. Na druhé straně, Felicity se Barry okamžitě zalíbí. Vše, co již bylo o chemii mezi Grantem Gustinem a Emily Bett Rickards řečeno, je pravda. Barry a Felicity jsou spolu roztomilí a Barry se jí s něčím svěří. Jedna postava také výstižně poznamená, že „Slečna Smoaková je zamilovaná.“


3. Fanoušci v této epizodě zaznamenají více narážek na komiksovou postavu Flashe. Jedna konkrétní scéna mezi Barrym a Felicity by měla spustit vlnu reakcí fanoušků.

BONUS: Barry je jediný, který nadhodí, že strážce zachránil Felicity a o Arrowovi má spoustu otázek a teorií, včetně výběru barvy jeho oblečení.

4. Malcolm Merlyn je pro Moiru i nadále problémem. Zdá se, že na údajně mrtvého muže, nemá větší problém dostat se na místa, kde není vítán, aniž by si ho někdo všimnul. Od Moiry chce něco velmi specifického a všichni, kteří viděli konec předchozí epizody, můžou bez váhání tipovat.

5. Malcolm v této epizodě není jediným problémem, který Moira má. Vrací se do Queen Consolidated, kde ji čeká setkání s Isabel. „Chladný“ není dost výstižné slovo, jež by popsalo scény mezi těmito dvěma ženami, navíc Oliver je mezi nimi chycen více než jednou. Stane se něco překvapivého.

BONUS: Jedno špatné rozhodnutí správně přiměje někoho k tomu, aby poukázal na to, že Oliver jedné ženě dluží omluvu.

6. Na ostrově se tento týden budou dít velké věci. Nebudeme toho moc vyzrazovat, ale řekneme, že se můžete těšit na dvě dost rozpačité scény způsobené různými romantickými pletkami. Naše oblíbená zahrnuje fotku Laurel, což je v této epizodě bohužel první a také poslední zmínka o ní.

7. Sin žádá Roye, aby jí pomohl najít ztraceného přítele, a Thea se k tomuto hledání připojí. Hledají odpovědi a nakonec skončí jen s dalšími otázkami a tak jde Roy pro pomoc k Arrowovi.

BONUS: Vyslovená lež se v tom okamžiku může zdát malá, ale my hádáme, že člověku, který ji řekl, se to vrátí a bude ho to sžírat.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /6

sam505

Laurel je v posledných častiach dosť málo :(

#2 kiso1561 #4 harmonica
3.12.2013 | 17:53:23
kiso1561

#1 sam505: Mne teda nechýba :D

3.12.2013 | 18:09:51
Freddy951

Ja osobne neverim v nejaku velku lasku medzi Barrym a Felicity už len preto ze Flash bude len v troch epizodach ak v tej 20tej vobec nakoniec bude…Skor si myslim ze ide skor o vyvolanie žiarlivosti Olivera,aby zistil ze Felicity nebude donekonečna len pri nom a ma svoj vlastny život a ked nenajde lasku u neho tak mozno u Barryho :)

3.12.2013 | 18:26:25
harmonica

#1 sam505: To seš asi první komu chybí…Kéž by už se neobjevila :-)

#5 Emily84
4.12.2013 | 8:42:48
Emily84

#4 harmonica: soushlasím Její fanoušek taky nejsem. V 1 serie to šlo ale ve 2 je protivná, nesympatická a skoro v každé scéně je na facku

4.12.2013 | 10:31:56
osvalsim

Vůbec nevidím chemii mezi Barrym a Felicity.. Jako nic proti němu, to neee.. Mnohem více chemie je podle mě mezi Felicity a Oliverem..;-) Tam to v 6. a 7. díle jiskřilo úplně úžasně :) Jinak Laurel klidně může být ze sceny déle, ted už se sice nechová takúplně na facku, ale i tak se bez ní obejdu :)

6.12.2013 | 9:53:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás