Arrow Black Canary se vrací do DC Comics světa na stanici CW

Black Canary se vrací do DC Comics světa na stanici CW

Black Canary se vrací do DC Comics světa na stanici CW

Herečka Katie Cassidy se i přes osud své postavy vrátí do seriálu Arrow. Kromě toho na ni budeme moci narazit jak ve Flashovi, tak i v seriálu Legends of Tomorrow.


37 8
25.7.2016

Na letošním Comic-Conu v San Diegu byl mimo jiné odhalen i návrat herečky Katie Cassidy, která opět zvární postavu Laurel Lance. Její návrat byl potvrzen minimálně do první epizody páté řady, kde se s největší pravděpodobností objeví ve flashbackových scénách. „Určitě ji uvidíme v první epizodě páté série. Dohodli jsme se s ní jak na Arrowovi, tak i na Flashovi a Legendách. Katie není nadobro pryč z tohoto vesmíru,“ prozradila Wendy Mericle.

Co to tedy znamená? Už dříve bylo jasně řečeno, že Laurel nebude oživena, ale to však neznamená, že se nemůže v seriálu vyskytovat i nadále. Může se objevovat formou flashbacků či halucinací. Dále se může objevovat v jiných časových osách, které může způsobit Flashpoint.


(Foto: CW)

Po Wentworthu Millerovi a Johnu Barrowmanovi se jedná již o třetí hereckou tvář, která podepsala tuto netypickou smlouvu. Další v jednání je herec John Wesley Shipp, který tuto smlouvu také pravděpodobně podepíše.

Diskuze /13

aztek6

Já si osobně myslím že by tam mohla být už od prvního dílu jako Laurel Lance (Black Canary) protože flash změnil úplně vše když se vrátil do minulosti když zachránil svoji matku . Přece jedna změna v minulosti změní vše nejen jeho samotného i ostatní osoby události a podobně . Aspoň to je můj osobní názor i to co si myslím .

25.7.2016 | 15:30:40
tomaz1124

přesně tak viděl jsem animak s nazvem liga spravedlivich zachrana sveta a tak udělal to same flash a zmenil minulost a mělo rozhodne vliv jako treba bruce wayne byl mrtvy a žil jeho otec a superman nepadl v poli ale na metropolis

25.7.2016 | 15:53:54
Bednamarek

A nezapomeňte, že když pomineme fakt Flashpoint paradoxu, tak Flash stále vězní Laurel z Earth 2. :)

25.7.2016 | 20:08:30
Venous4

za co pane boze zaco, ctyri sezony v prdeli …

ale jo pata serie budto serial vyzvedne ke kvalite serie prvni a nebo ho uplne potopi (viz blondata trubky)

25.7.2016 | 20:09:48
Scarity

Mě už ty hrátky s Canaries štvou… Zabijí jednu, oživne, stejně tahle se bude (svým způsobem) vracet, třetí se má podle traileru objevit v této sérii… Dle mého ji měli buď nechat mrtvou nebo nechat živou, narozdíl od většiny zde na edně jsem měla Saru i Laurel moc ráda a to, že jejich charaktery měly vývoj a smrt, která dávala smysl, bylo důstojné a vhodné. Oživování sucks. Howg.

25.7.2016 | 20:19:58
Draumer

To jako fakt? Byla jsem ráda, že ji Damien zabil (berte s nadhledem) a oni ji tam vrátí? OK, ve flashbacku bych ji ještě zvládla, ale jako hlavní postavu ne, prosím :o

25.7.2016 | 20:54:39
had-89

moja reakcia : :D :D :D :D

25.7.2016 | 21:14:13
Es

Tak to moc ráda slyším! Na to, jak jsem ji dřív neměla ráda, jsem si ji v posledních sezónách oblíbila :-)!

25.7.2016 | 21:15:04
Elzamar

Já jsem opravdu ráda, ze Katie zůstane v serialu alespoň takto. Byla jsem opravdu smutná, když ji zabili, protože jak black tak white canary jsou moje oblíbené postavy.

26.7.2016 | 10:00:41
Mozer

Já si myslím, že Flash si uvědomí, že změna reality v podobě Flashpoint paradoxu nemůže fungovat a vrtáí všechno do původního stavu za pomoci Reverse-Flashe. Aspoň tak to chápu z traileru.

26.7.2016 | 12:06:07
leonidas 300

jen cw z toho bude mít trochu bordel až začne dělat cross overy flash mění budoucnost i současnost a legendy taky jak k tomu přijde arrow.

26.7.2016 | 16:39:43
Martin1612

Ja len dúfam že flash sa čo najrýchlejšie spamatá a vráti realitu nas5 aby bola Laurel stále po smrti (ak ju teda naozaj zabili) pretože keď bude celú sezonu otravovať vo všetkých 3 seriáloch tak si asi hodím mašlu…

26.7.2016 | 17:49:24
Stardos

V Legendách se navíc Sara v minulosti potká s Damienem a dostanou se do fightu, takže aby nakomec Sara to nezměnila :D ( A pozor, Laurel nebude oživena nebot nikdy neumřela při pozměněné historii, ale na to si scenáristi netroufnou)

26.7.2016 | 18:05:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás