Arrow Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

10 0
12.10.2019

1. Starling City

Datum premiéry: 15. října 2019

Zatímco se Oliver snaží přijít na kloub Monitorovu poslání, tak se vrací do Starling City, kde narazí na známé tváře. Mia a Williamův tým se dostanou do konfliktu s novým nepřítelem.


2. Welcome to Hong Kong

Datum premiéry: 22. října 2019

Oliver, John, Laurel a Tatsu vyhledají důležitou osobu, která je součástí Monitorova plánu. Connor vede důležitý rozhovor se svým bratrem.

3. Leap of Faith

Datum premiéry: 29. října 2019

Když se Oliver opět setká se svou sestrou Theou, tak se společně ocitnou v bludišti katakomb, které moc dobře znají. John a Lyla se účastní tajné mise.

Diskuze /2

Venous4

No, FLASH mel epicky start, SUPERGIRL slabsi tak uvidime jak se s tim popere ARROW

12.10.2019 | 14:11:23
Stardos

Nevím, kam to pro zvědavce napsat, ale napíšu to zde. Týká se postavy, která by se mohla objevit v crossoveru

Podle nejnovější informace se v crossoveru objeví Tom Ellis, který ztvární svou postavu Lucifera ze stejnojmenného seriálu. Natáčel údajně scénu s Davidem (Diggle), Kat (Mia) a Mattem (Constantinem)

12.10.2019 | 14:30:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás