Arrow Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Třetí série nám brzy začne, a proto se pojďme podívat na to, co nás čeká v prvních třech epizodách třetí série.


4 2
3.10.2014

1. The Calm

Datum premiéry: 8. října 2014

Kriminalita ve Starling City se díky Arrowovi snížila, a tak si Oliver myslí, že může konečně nalézt rovnováhu mezi tím být Arrowem a Oliverem, proto pozve Felicity na rande. V tu dobu se ve městě objeví nový padouch, který tvrdí, že se jmenuje Vertigo, což je jméno Oliverem zabitého Hraběte. Oliver je nepřipravený a jeden jeho blízký je zraněn, proto se Oliver a Roy vydávají za Vertigem, mezitím se John stává otcem, Quentin je povýšen na kapitána, Laurel se připojuje k týmu Arrow a Felicity si najde nové zaměstnání na částečný úvazek. Oliver samozřejmě řeší svou firmu, Queen Consolidated, chce ji získat zpět, ale během toho narazí na velmi důstojného protivníka Raye Palmera.


2. Sara

Datum premiéry: 15. října 2014

Ve Starling City se objevuje nový lukostřelec, proto kapitán Quentin Lance volá Arrowovi. John s pomocí organizace A.R.G.U.S. zjišťuje, že se jedná o Simona Lacroixe, kterému se přezdívá Komodo. Při vyšetřování narazí na problém, z kterého jim překvapivě pomůže Laurel. Oliver začíná mít starosti o Theu, která se mu stále neozývá, proto se Roy rozhodne, že Oliverovi řekne pravdu o skutečném odchodu They. Nová postava Ray Palmer sleduje Felicity. Laurel poví otci tajemství o její sestře Sarah. Ve flashbacích řekne Maseo Oliverovi, že Amanda našla prvního člověka, kterého má Oliver zabít. Když se Oliver snaží úkol splnit, zjistí, že oním cílem je jeho nejlepší přítel Tommy.

3. Corto Maltese

Datum premiéry: 22. října 2014

Oliver se rozhodne, že je na čase, aby se Thea vrátila zpět do Starling City, proto se ji vydává hledat na Corto Maltese, kde by se Thea měla nacházet. Lyla žádá Johna, aby šel pro Theu s Oliverem, protože jeden z jejich agentů, Mark Shaw, se neozývá, a tak chce, aby se John na to podíval. Roy cítí vinu, že je Thea pryč, proto se vydá na Corto Maltese s Oliverem a Johnem. Po nalezení Marka Shawna je John zrazen a Mark tak ohrozí nespočet agentů organizace A.R.G.U.S., včetně Lyly. Mezitím Laurel pozná Teda Granta a Felicity se přizpůsobuje nové práci.

Diskuze /7

Kimberlly

super. už aby to bolo! :) strašne sa teším na olicity rande! :)

4.10.2014 | 8:53:03
Bane

Pokud si Oliver s Felicity nic nezačne, tak je u mě navždy hlupák. Už mě nebaví to staré duo Laurel + Oliver. :D

4.10.2014 | 12:58:40
lelus

http://www.zap2it.com/…s/fandomwars Kdo budete mít čas a bude se vám chtít tak hlasujte pro Arrowa v tíhle anketě už jede přes měsíc a Arrow se dostal do finále :-)

4.10.2014 | 19:13:25
mirasagan

Hůůráááá už se nemůžu dočkat až felicity a Oliver budou spolu! :D Hurá do toho vy dva! :D

5.10.2014 | 16:00:24
Avern

Prvni episoda sice hezka ale ten konec prehnali :-( smutnooooo… SARAAAAAAAAAAAAAAAA NOOOOOOOOOOOO­OOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!

9.10.2014 | 6:49:42
amaldea

Oliver a Felicity by se k sobě hodili…ale prostě v komiksu je jiná Olieho vyvolená, tak se s tím smiřte, tak zásadní věc jistě tvůrci tohoto seriálu nebudou měnit.

#7 Bednamarek
9.10.2014 | 18:51:34
Bednamarek

No pokud jsi se koukala na Smallville tak jistě víš, že to že je něco v comixu nutně neznamená že se to stane, vezmi si Olivera a Chloe :)#6 amaldea:

17.10.2014 | 1:07:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás