Arrow Connor Hawke bude v poslední řadě patřit mezi hlavní postavy

Connor Hawke bude v poslední řadě patřit mezi hlavní postavy

Connor Hawke bude v poslední řadě patřit mezi hlavní postavy

V poslední době jsme se toho o osmé řadě seriálu Arrow moc nedozvěděli, ale to se nyní mění, protože právě byla oznámena novinka týkající se povýšení jedné postavy.

8 0
9.6.2019

I když se osmá série bude skládat pouze z deseti epizod, tak v nich budeme vídat pravidelně o jednu postavu navíc. Onou postavou je Connor Hawke, který se nám letos představil ve flashforwardech. A právě toto povýšení je překvapivé hned v několika ohledech.

Za prvé, tato informace jasně potvrzuje to, že se i v poslední řadě dočkáme scén z budoucnosti. Dosud jsme nevěděli, zda se do čtyřicátých let 21. století ještě někdy podíváme, ale povýšení Connora Hawkea tomu jasně nasvědčuje. Stále však existuje možnost, že ho budeme vídat nějak jinak. Třeba se vrátí v čase nebo bude doprovázet Olivera na jeho cestě s Monitorem. Doufáme však ve flashforwardy.


(Connor se překvapivě dočkal povýšení. Foto: CW)

Za druhé, je překvapivé, že byl povýšen právě Connor. Pokud bychom měli určit hlavní postavu letošních flashforwardů, tak bychom zvolili Williama nebo Miu. Překvapivě však ani jeden se nedočkal povýšení (nic však nenasvědčuje tomu, že budou povýšeni později).

Co říkáte na povýšení Connora Hawkea mezi hlavní postavy?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

Timik.

chvála bohu že to ni je Mia alebo William :D

9.6.2019 | 23:06:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás