Arrow Další herec ze seriálu Spartacus v Arrow

Další herec ze seriálu Spartacus v Arrow

Další herec ze seriálu Spartacus v Arrow

Po ukončení seriálu Spartacus se doslova roztrhl pytel s kvalitními herci, kteří postupně začínají obsazovat nový seriál a tím je Arrow. Kdo další si zahraje v Arrow?


3 0
19.9.2014

Další posilou třetí série se stává americký herec Nick Tarabay, který je nejvíce znám svou rolí Ashura v seriálu Spartacus. Nick ztvární postavu Diggera Harknesse, lépe známého jako Kapitán Boomerang.

Digger je typickým záporákem Flashe, ale tentokrát bude čelit pouze Oliverovi, anebo ne? Digger se má objevit v sedmé a osmé epizodě seriálu Arrow, jenže osmý díl má být crossoverovou epizodu se seriálem The Flash, proto je možné, že právě kvůli Diggerovi se příběhy ArrowThe Flash spojí.


Digger se nám v seriálu představí jako bývalý agent organizace A.R.G.U.S. Do Starling City se přijde mstít svým bývalým zaměstnancům a že jim dá co proto. Nesmíme opomenout, že Digger je velmi zkušený a vytrénovaný zabiják, proto by měl napáchat mnoho škod.

Diskuze /4

Kafka Tamura

Radši bych ho viděl v nových Heroes, ale to už asi těžko. Koukám, že teď na něj budu narážet dost často, pač jsem se konečně odhodlal na dlouhou jízdu se Sopránovíma a taky mám nachystaný Crash (seriál), u kterého se bohužel překlad zastavil 5ep před koncem ;) ;) . No, nedávno si zahrál taky zase haj*la v seriálu Believe. Ve Star Treku jsem si ho nějak nevšiml… Nějaký kolemjdoucí na Enterprise?

#4 Paulusek
19.9.2014 | 19:58:26
SerFirox

No uvidíme, jak moc velký záporak to teda bude :)

webmaster
19.9.2014 | 21:28:02
Goldfingr

Taky zvládnul jednu epizodu jako záporák v Burn Notice. Ale jako na Boomera se na něj těším.

21.9.2014 | 9:49:10
Paulusek

klingon ten co mluvil s Zoe „Uhurou“ Saldana#1 Kafka Tamura:

9.10.2014 | 20:40:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás