Arrow David Ramsey mluví o tom, co na Digglea čeká v několika následujících dílech

David Ramsey mluví o tom, co na Digglea čeká v několika následujících dílech

David Ramsey mluví o tom, co na Digglea čeká v několika následujících dílech

Už delší dobu jsme v seriálu neviděli Spartana, protože Diggle se vypořádával se svým vězením. Kromě toho jsme ho ještě neviděli bojovat s Prometheem, na kterého již brzy narazí.


16 0
13.2.2017

Hlavní padouch této série si už sice zařádil dost, ale v posledních epizodách se moc neobjevil. Nedávný rozhovor s hercem Davidem Ramseym odhalil brzkou konfrontaci mezi Digglem a Prometheem: „Mezi Prometheem a Digglem dojde k momentu, který jsme ještě neviděli. Mluvil jsem ohledně toho se scenáristy. Jejich setkání skončí fyzickým kontaktem. Všichni samozřejmě čekáme na Oliverův a Prometheův vzájemný střet, ale i Diggle se s ním utká. Nechtěli jsme, aby Diggla úplně zlikvidoval, ale chtěli jsme tím ukázat, že je stále velkou hrozbou. Je to skvělá scéna.“

Z rozhovoru je tedy jasné, že Prometheus a Diggle se brzy střetnou ve vzájemném souboji, který Diggle prohraje. Kromě této věci řekl David Ramsey i něco k tomu, proč se Diggle aktuálně o Promethea moc nezajímá: „No, tento rok to Diggle nemá lehké. Neříkám, že letos mu to nepřemýšlí, ale spíš není v centru dění, protože jeho mysl je někde jinde. Diggle se tento rok vypořádává s novým týmem, lituje toho, co se stalo, přemýšlí nad vězením, svou manželkou, svým synem, Flashpointem a útokem mimozemšťanů. Je tu skutečně hodně věcí, nad kterými přemýšlí více než nad Prometheem.“


(John Diggle jako Spartan na fotografii z třináctého dílu. Foto: CW)

Se všemi problémy, které Digglea tento rok pronásledují, není ani moc vidět v akci. „Je to v pohodě, taková jiná výzva. Je to však akční seriál a já toužím po tom se vrátit zpátky k týmu. Byla tu sice chvíle, kdy jsem byl zpátky, ale zase mě zavřeli do vězení. Toužím po tom se vrátit. Mám Digglea rád, ale zároveň mám rád i Spartana,“ řekl David Ramsey. Očividně touží po tom se vrátit zpátky do týmu, aby mohl vystupovat jako Spartan.

Diskuze /3

Lex Luthor

Lepší jako Spartan než jako John Diggle, který se v seriálu trápí. Postavu Diggla bych měl radši kdyby vystupoval jako Spartan a jen Asistoval Oliverovi.

13.2.2017 | 16:22:59
DikZa2Ban

Diggle mě už nebaví.Mohli by ho nechat zabít.

13.2.2017 | 20:19:26
default

Diggle je moralni koucer ufnukane Olivy. Bez nej by serial skoncil snad uz v druhe serii. Holt je tam zapotrebi. Spartan je fajn, ale ta jeho helma… ach jo.

14.2.2017 | 10:04:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E01: Fallout

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E01 HDTV x264-LOL
  • … S06E01 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E01 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás